Україна псує відносини із Заходом

  1. Главная
  2. Архив
  3. Политика
  4. Україна псує відносини із Заходом
11:15, 16.12.17
Апостроф

Переслідування Міхеіла Саакашвілі є одним з чинників, який може негативно вплинути на відносини України з міжнародними партнерами. Правда, в президентській фракції "Блок Петра Порошенка" вважають, що внутрішні справи країни жодним чином не вплинуть на міжнародне партнерство, повідомляє Апостроф.

Джерела видання у дипломатичних колах говорять про інше. Так, один зі співрозмовників видання зазначив, що події останніх двох тижнів у країні призвели до чергового падіння міжнародного іміджу України. Зокрема, це стосується ситуації з НАБУ, яке намагалася атакувати українська влада.

-Всьому світу продемонстровано, що сьогоднішня влада бореться з антикорупціонерами, а, отже, сама є корупційною. І використовує правоохоронні органи для боротьби з політичними опонентами, доводячи, що вона є неправовою і авторитарною. Про все це вже говорили і раніше, але в основному пошепки, за кавою, а не за столом переговорів. Відтепер для наших західних партнерів це вже доконаний факт, а не сумніви і підозри, - розповідає джерело "Апострофа".

Як повідомляв Соцпортал, Україна очолила рейтинг корупції.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости