Поиск

Україна очолила міжнародний рейтинг корупції

У міжнародному рейтингу серед країн, де широко поширена корупція в бізнес-сфері Україна посіла "почесне" перше місце.

Про це свідчать дані міжнародного дослідження Ernst & Young, присвяченого ризикам шахрайства в Європі, на Близькому Сході, в Індії та Африці (EMEIA).

Серед 41 країни, які брали участь в опитуванні, перше місце займає Україна - 88% респондентів відповіли ствердно. Данія, Норвегія і Фінляндія мають найнижчі прояви корупції в бізнесі.

Проте дослідження доводить, що 77% членів ради директорів або старших менеджерів стверджують, що вони могли б виправдати неетичну поведінку, щоб допомогти бізнесу вижити, причому кожен третій з них готовий запропонувати грошову винагороду в обмін на укладення або продовження контракту.

Компанія Ipsos MORI, що займається міжнародними ринковими дослідженнями, в період з листопада 2016 року по січень 2017 року, на замовлення компанії EY провела 4100 інтерв'ю в 41 країні регіону EMEIA. Інтерв'ю проводилися на рідних мовах респондентів в режимі онлайн або при особистих зустрічах. Серед респондентів - члени рад директорів, керівники середньої і вищої ланки, а також інші співробітники, що представляють компанії різних розмірів і з різних галузей. Дослідження проводилося і в Україні, де було опитано 100 співробітників компаній.До слова, згідно з опитуваннями Центру Разумкова та фонду "Демократично ініціативи", 67% українців вважають головною причиною соціально-економічної кризи в Україні корумпованість представників влади.

Як повідомляв Соцпортал, Гонтарева заявила про виведення Коломойським великої суми з "ПриватБанку" перед націоналізацією.

Комментарии