Поиск

Україна недостатньо бореться з відмиванням грошей. Рада Європи рекомендує надолужити

Києву дали рік. Потім РЄ чекає доповідь про реформи

У Раді Європи заявили, що Україна недостатньо бореться з відмиванням грошей. А саме - "Україна мляво імплементує відповідні реформи", йдеться в звіті органу Ради Європи з оцінки заходів по боротьбі з відмиванням коштів та фінансуванню тероризму - Moneyval.

В організації вважають, що прогрес України досить обмежений з часу попереднього звіту в грудні 2017 року, тому закликав країну активізувати зусилля з подолання інших недоліків, беручи законодавчі реформи.

За рік Україна повинна надати доповідь про прогрес у виконанні даних органом рекомендацій.

А поліпшити нам рекомендують наступне:

Налагодити національне співробітництво і координацію (показник країни оцінений в першому звіті як «задовільний». Прогресу немає).

Посилити адресні фінансові санкції, пов'язані з поширенням зброї (спочатку показник оцінений як «частково задовільний». Прогресу немає).

Посилити внутрішній контроль, контроль за закордонними філіями і дочірніми компаніями (оцінений як «в значній мірі відповідає вимогам». Тут ми теж ніяк не просунулися).

Запобігання випадків відмивання грошей (рівень спершу оцінили як «задовільний», але потім поліпшили оцінку до «в значній мірі відповідає»).

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.Читайте також:

Комментарии