Поиск

Україна довела, що спокій Європи під загрозою, - Прем’єр-міністр Литви

​Україна вивела Європу з полону ілюзій щодо відсутності загрози кордонам суверенних країн. Таку думку висловив Прем’єр-міністр Литви Саулюс Скверняліс у ході 10-го Київського безпекового форуму, організованого Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну»

«Для мене Україна – це країна, яка змусила переглянути погляди про те, що зараз агресія неможлива», – зазначив він. За словами Саулюса Скверняліса, ще десятки років тому у вільному світі вірили в про те,що ніхто не буду порушувати кордони інших країн. «Але зараз цих ілюзій не залишилося», – сказав він, нагадавши про незаконну анексію українського Криму Росією.
«Україна – країна яка перебуває на рубежі протистояння демократичного світу і світу минулого. Ми думали, що це минуле зникло, але ні, той світ минулого досі присутній», – додав Прем’єр-міністр Литви.

Саулюс Скверняліс зазначив, що балканські країни, як ніхто інший стурбовані ситуацією, що склалася, адже їх громадяни пам’ятають танки на вулицях своїх столиць в недалекому 1991 році. Він нагадав, що Литва надавала і продовжує надавати допомогу Україні у боротьбі з окупантом.

«Будь-який успіх українців – це наш успіх. Нам потрібна більша кількість українців у Європі», – додав він.
«Ми підтримуємо вас на вашому шляху, йдіть далі вперед!», – резюмував Саулюс Скверняліс, звертаючись до українців.

Комментарии