Поиск

У жовтні в Києві відбудеться Благодійний Віденський бал

У жовтні в Києві відбудеться Благодійний Віденський бал, витриманий у кращих класичних традиціях та канонах, притаманних таким міжнародним подіям.

Про це повідомив Герман Макаренко - Голова організаційного комітету Благодійного Віденського балу в Києві.

«Символічно, що Віденський бал відбудеться саме зараз і саме у європейському місті - Києві за участі державних та культурних діячів Австрії та України. Ми розглядаємо таку нагоду як унікальну можливість втілення ключових загальнолюдських цінностей, на яких базуються принципи діяльності ЮНЕСКО – це, перш за все, взаєморозуміння, мир та толерантність», – заявив голова оргкомітету.

Унікальну художню програму формує оркестр «Київ-Класік» під керівництвом художнього керівника, народного артиста України – Германа Макаренка. Він – єдиний в Україні отримав високе звання «Артист ЮНЕСКО в ім’я миру». Віденський бал відбудеться за підтримки Міністерства закордонних справ України та Національної комісії України у справах ЮНЕСКО, мерій Відня та Києва.

«Ми вирішили довести, що в Києві є усі можливості провести традиційний Віденський бал, не відступаючи від жодного правила, жодної деталі етикету подібних вишуканих заходів», – зазначила Марина Ігнатуша – генеральний директор групи компаній BRANDBERG, яка є ексклюзивним організатором балу в Києві.

Серед учасників та запрошених – VIP-персони з Австрії та України. Саме свято буде насичене присмаком Австрії – зірки опери та балету з Віденської опери не залишать байдужим жодного з присутніх; гостей частуватимуть вишуканими стравами від шеф-кухаря з Відня; колекційні сукні запропонує австрійський модельєр; святкову залу прикрасить дизайнер з Австрії. Організатори обіцяють безліч сюрпризів.

Юних дебютантів, які відкриють престижний захід, відбиратиме авторитетний Конкурсний комітет за суворими вимогами: знання етикету, вільне спілкування англійською мовою і, звичайно ж, вміння танцювати вальс, при цьому важливо показати володіння як правостороннім, так і лівостороннім поворотом. У танцювальній програмі буде представлено «класичний набір» - полонез, вальс, кадриль, полька, танго, румба, ча-ча-ча, фокстрот.

Марина Ігнатуша додала, що окрім насиченої програми для дорослих, організатори зробили акцент на проведенні Дитячого Віденського балу як самостійного заходу, з притаманним бальним шиком та атрибутами – з вишукано-консервативним дрес-кодом, етикетом та манерами.

Зазвичай, така міжнародна подія пов’язана з великими благодійними цілями: кошти збирають для боротьби з головними викликами сучасності. Кошти Благодійного Віденського балу у Києві будуть спрямовані на програму реабілітації воїнів АТО та розвиток столичного Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Довідка: Віденський бал є непересічною культурною подією європейського життя, частиною безцінної світової спадщини, традицій. Він відбувається в багатьох столицях світу: Празі, Нью-Йорку, Римі, Токіо, Стамбулі, Брюсселі, Гонконзі та ін. Сценарій проведення балу не змінювався майже сто років. Його завжди відкривають дебютанти. Від усіх учасників та гостей суворо вимагають дотримуватись дрес-коду - довга вечірня сукня для жінок і чорний фрак з білим метеликом для чоловіків. Дебютанткою Віденського балу може стати дівчина з будь-якого куточку світу, але лише одного разу. Вікові обмеження для дебютантки - від 16 до 23 років, її партнеру має бути від 18 до 28 років. Дівчата, які відкривають бал, одягнені в білі сукні і обов'язково в коронах – модель корони змінюється щороку, над нею працюють кращі дизайнери світу.

Комментарии