Поиск

У столиці жертви будівельних афер перекрили дорогу

7 червня 2018 року по вул. Сікорського, 4 (Посольство США в Україні) жертви будівельних пірамід Войцеховського перекривали дороги, що прилягають до дипломатичної установи.

Пікетувальники переконані, що будівельні піраміди Войцеховського, які за часів Януковича «кришував» Артем Пшонка, перейшли під контроль оточення Віталія Кличка.

Спроби зупинити афери київської влади за допомогою правоохоронних органів зазнали невдачі. Ошукані українці змусили силовиків порушити кримінальну справу у відношенні натхненників шахрайських схем, проте розслідування вже декілька років «відфутболюється» від одного правоохоронного органу до іншого. Щоправда нічого дивного у цьому і немає, адже ГПУ, МВС та Нацполіція отримують від київських ділків «відкати» за те, щоб будівельна піраміда тепер уже Кличка продовжувала існувати.

Штучне затягування з розслідуванням корупційних схем влади змусило киян звернутися до Посла США Марі Йованович з вимогою:

- позбавити американської візи Київського міського голову Віталія Кличка;

- накласти арешт на американську нерухомість Кличка, його заступника О.Спасибка та радника С.Левади;

- захистити інвесторів ЖК «Шевченківський квартал» від забудовника Олега Репи, який погрожує активістам розправою.

Незважаючи на пробку, яка виникла внаслідок перекриття доріг, власники автівок проявили стриманість. Очевидно корупція та запущений стан міського господарства столиці достали всіх.

Комментарии