Поиск

У столиці триває боротьба проти незаконної торгівлі

Ольга Веремеєнко, депутат «Батьківщини» в Київраді, ініціювала виїзне засідання робочої групи щодо несанкціонованої торгівлі на площі Шевченка. До робочої групи увійшли члени постійної комісії Київради з питань торгівлі, промисловості та регуляторної політики, представники відділів благоустрою Оболонської та Подільської РДА, представники Національної поліції, представники РДА та КМДА.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської «Батьківщини».

За повідомленням Ольги Веремеєнко, робоча група зафіксувала факти несанкціонованої торгівлі, розробила механізми вирішення даної проблеми та намітила напрями подальшого благоустрою площі.

«Попередньо вирішено проводити щоденні перевірки. Торгівцям буде запропоновано розміщати свої лотки на ринку або будуть складатись приписи і акти вилучення товарів», – зазначила депутат.

За її словами, постійна комісія Київської міської ради з питань торгівлі, підприємництва та регуляторної політики звернулася до Головного управління поліції у місті Києві щодо ігнорування роботи місцевих органів влади відповідними районними підрозділами поліції,

Депутат додала, що Комісія затребувала від Головного управління поліції у місті Києві надати план дій щодо запобігання несанкціонованої (стихійної) торгівлі на площі Шевченка у двотижневий термін.

Комментарии