Поиск

У столиці створили організацію для захисту прав киян

За ініціативи Юлії Тимошенко Київський міський осередок ВО «Батьківщина» створив Центр захисту киян – організацію, яка займається вирішенням проблем мешканців столиці.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби партії.

- Тут можна безкоштовно отримати юридичну допомогу, пройти комп’ютерні курси й дістати підтримку в реалізації власних ідей на користь міста, - відзначили у ній.

Окрім юридичних консультацій Центр втілює соціально-освітній проект «Цифрова грамотність».

- Це безкоштовні комп’ютерні курси для пенсіонерів, де їх навчають дистанційно платити за комунальні послуги, замовляти ліки, спілкуватися з близькими за допомогою Skype. Проект триває і до груп запрошуються усі охочі, - йдеться у релізі.

До великих свят Центр ініціює благодійні акції. Спеціально до Великодня для вірян Київського патріархату УПЦ освятили та передали 6000 пасок.

Центр реалізує проект корисних порад, які допомагають заощаджувати гроші й час.

Як оформити договір з лікарем?

Як отримати субсидію на комунальні послуги?

Відповіді на ці та інші запитання можна отримати у Центрі захисту киян або на сайті організації.

- До київського осередку ВО «Батьківщина» щоденно надходить велика кількість звернень з проханням вирішити побутові та правові питання. Тому ми створили окрему організацію – Центр захисту киян. Головою Центру є правозахисник Віталій Нестор, – повідомив очільник Київської міської «Батьківщини» Володимир Бондаренко у своєму інтерв’ю для «Київського слова».

За його словами, протягом кількох місяців організація працювала у тестовому режимі. Зараз в кожному районі Києва вже повноцінно працює виїзна приймальня з кваліфікованими юристами.

За цей час організація опрацювала 3200 звернень громадян.

Звернутися до ЦЗК можна з будь-яких питань за номером «гарячої лінії» 0 800 302019, через сайт організації або особисто, завітавши до районної виїзної приймальні.

Раніше Соцпортал повідомляв про те, що Центр захисту киян допоміг повернути зарплату.

Комментарии