У Росії на 12 років засудили пенсіонера з України

  1. Главная
  2. Архив
  3. Социалка
  4. У Росії на 12 років засудили пенсіонера з України
11:56, 31.07.17

Північно-Кавказький окружний військовий суд засудив 61-річного громадянина України Олексія Сизоновича до 12 років позбавлення волі і штрафу в розмірі 250 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Про це повідомляє «Медіазона».

Його звинуватили в тому, що він планував теракти в Ростовській області.

Сизоновича засудили за кількома статтями - підготовка теракту (ч. 1 ст. 30 і ч. 2 ст. 205 КК РФ), незаконний обіг вибухових пристроїв (ч. 2 ст. 222.1 КК РФ) і незаконний перетин кордону Росії (ч. 1 ст . 322 КК РФ).

За версією звинувачення, в квітні 2014 року Сізоновіч разом з «невстановленою слідством особою» під псевдонімом «Владиславович» створив в Києві злочинну групу, яка збиралася влаштовувати вибухи на підконтрольних збройним сепаратистам територіях сходу України.

Слідство вважає, що Сизонович виготовляв вибухові пристрої. Він також збирав інформацію про залізничному вокзалі в місті Каменськ-Шахтинський Ростовської області і розташованої поблизу станції «Лиха», щоб влаштувати там теракт.

"Теракт" був начебто запланований 17 або 18 вересня 2016 року - під час виборів до Держдуми, стверджують слідчі ФСБ. На їхню думку, Сизонович хотів покласти одне СВУ в сміттєву урну біля вокзалу, іншу - в урну на автобусній зупинці, і розкласти міни на шляхах станції «Лиха».

Як повідомляв Соцпортал, СБУ затримала постачальника зброї з РФ на Донбас.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости