Поиск

У НБУ підтвердили майбутню відставку Гонтаревої

У прес-службі НБУ прокоментували подію, яка відбулася сьогодні вранці під будинком глави Нацбанку Валерії Гонтаревої.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

"Ця чергова акція, учасниками якої стали невідомі молоді дівчата та журналісти – загалом до 20 осіб, у тому числі журналісти каналу, пов’язаного із екс-акціонерами Приватбанку, є черговою спробою здійснити тиск на політику Національного банку та особисто Голову НБУ Валерію Гонтареву", - заявили у прес-служба.

При цьому у Нацбанку зазначили, що через пошкодження майна глави НБУ, а також через бездіяльність поліції збираються подавати до суду.

"Зокрема, сьогодні вранці декілька молодих осіб намагалися перешкодити виїзду на роботу Валерії Гонтаревої, заблокувавши проїзд її автомобілю, та умисно пошкодили належне їй майно. З огляду на порушення, готується відповідна заява про злочин до правоохоронних органів. Ми також вимагатимемо вжити заходів у зв’язку з безпрецедентною бездіяльністю Національної поліції України, яка проігнорувала виклик на місце подій", - повідомили у НБУ.

Також у НБУ підтвердили що Гонтарева збирається найближчим часом подати заяву у відставку.

Нагадаємо,сьогодні, 6 квітня під будинком глави Національного банку Валерії Гонтаревої пройшла акція протесту, люди вимагали закриття діяльності російських банків і її відставки.

Як повідомляв Соцпортал, Гонтарева до мітингувалників: пишу заяву у відставку.

Комментарии