У КМДА розповіли, чи можливе у Києві весняне підтоплення

  1. Главная
  2. Архив
  3. Киев
  4. У КМДА розповіли, чи можливе у Києві весняне підтоплення
13:54, 27.02.17
Прес-служба КМДА

Ситуація з можливими підтопленнями в Києві є контрольованою та столичним мешканцям наразі не варто хвилюватися через виникнення надзвичайних ситуацій. Про це повідомив керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко.

За аналізом водопілля попередніх років, поступове підвищення рівня води в р. Дніпро біля Києва формувалося з квітня до початку травня, а максимальний рівень у р. Десна біля с. Літки формувався в травні.

- За минулий тиждень рівень води в Дніпрі піднявся тільки на 9 см. За повідомленнями Українського гідрометцентру, за останню добу рівень у Дніпрі піднявся тільки на 1 см і знаходиться на рівні 449 см над рівнем «0». Відповідні служби щоденно проводять моніторинг рівня води в столиці, як у Дніпрі, так і у Десні, – повідомив він.

За максимальним прогнозом наслідків негативного впливу проходження льодоходу, повені та паводку в м. Києві максимально рівень води може досягнути відмітки 800 см над рівнем «0». Тільки у цьому випадку можуть бути підтоплені окремі території 6-ти районів Києва: Голосіївського, Дарницького, Деснянського, Дніпровського, Оболонського та Подільського. Проте наразі прогнози не дають підстав для такого хвилювання, оскільки ми маємо доволі незначну кількість снігу, який буде танути.

- Хочу ще раз підкреслити та заспокоїти столичних мешканців, що на даний час немає жодної причини говорити про будь-які нештатні ситуації, – наголосив він.

Як повідомляв Соцпортал, у Києві змінять два популярних автобусних маршрути.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости