Поиск

​У Києві створять найвищу арт-інсталяцію міста

У Києві створять найвищу арт-інсталяцію міста у рамках першої міжнародної премії UNIT.City Art Prize.

UNIT.City започатковує щорічну премію UNIT.City Art Prize, метою якої є створення проектів на перетині мистецтва та інноваційних технологій. Учасники першого конкурсу у рамках Премії мають представити власне бачення арт-трансформації заводської труби на території UNIT.City. Зміна її образу підкреслить ревіталізацію колишньої промзони. Приз за найкращий проект – 50 000 гривень та можливість втілити свій задум у життя.

14 червня інноваційний парк UNIT.City розпочинає прийом заявок на участь у першому конкурсі на здобуття UNIT.City Art Prize (UCAP). Задача – представити власне арт-рішення по видозміні димової труби заввишки 60 метрів. Критерії відбору проекту: розкриття ідеї та філософії паркуUNIT.City, інноваційність та унікальність візуального рішення. Заохочується поєднання мистецтва та технологій з науковим підходом.

До участі у конкурсі запрошуються: українські та іноземні художники, науковці, конструктори, дизайнери, архітектори та представники будь-яких креативних і технічних професій, бюро та творчих колективів.

Заявки приймаються на сайті artprize.unit.city з 14 червня по 15 липня 2017 року.

Переможець UNIT.City Art Prize (UCAP) отримає 50 000 гривень та можливість реалізувати запропонований проект. Лауреата Премії оберуть та оголосять члени міжнародного журі: Кейс Донкерс (NL), Надім Самман (AZ), Дар’я Кольцова (UA), Макс Яковер (UA), Максим Бахматов (UA) та Дмитро Єрьомін (UA).

Макс Яковер, керуючий партнер UNIT.City:

«Створюючи інноваційний парк ми вирішили не руйнувати, а переосмислити символ індустріальної епохи – промислову трубу. Ми шукаємо ідеї для мистецької та технічної інтервенції, що нададуть креативні функції споруді, стануть маркером докорінної трансформації, зможуть наголосити на новій філософії цього простору».

Максим Бахматов, керуючий партнер UNIT.City:

«Ми очікуємо на ідеї для проекту, що стане новим must see в Україні».

Дар’я Кольцова, куратор конкурсу:

«Нашою метою є залучення талантів з різних напрямів мистецтва та наукової галузі для створення простору, в якому синергія бізнесу, науки та мистецтва створює нові можливості для розвитку. З одного боку, нам важливо за допомогою проектів сучасного мистецтва донести філософію та цінності інноваційного парку. З іншого — сприяти нестандартному мисленню та створити атмосферу, що надихає».

Подати заяву на участь у UNIT.City Art Prize можна до 15 липня 2017. Ім’я переможця буде оголошено на Церемонії нагородження 28 липня 2017 року. Відібраний проект буде реалізовано до кінця вересня 2017 року.

UNIT.City Art Prize – міжнародна премія у сфері сучасного мистецтва та науки, що присуджується два рази на рік. Головна мета Премії – підтримка та розвиток проектів на перетині сучасних технологій та мистецтва.

Претендувати на здобуття UNIT.City Art Prize можуть художники, науковці, інженери, дизайнери чи мистецько-наукові групи, що працюють з будь-якими жанрами сучасного мистецтва та напрямами науки та техніки.

Один художник або група може подати на конкурс від 1 до 3 проектів. Заявки на участь подаються відповідно до регламенту UNIT.City Art Prize.

Проект UNIT.City Art Prize започатковано у 2017 році.

Комментарии