Поиск

20 липня на території Палацу Культури «Куренівка» відбудеться наймасштабніший в Україні Фестиваль крафтового пивоваріння. В одному місці зберуться десятки українських пивоварень, щоб презентувати гостям більше 100 сортів пива.

У Києві пройде Summer Craft Beer Fest

Craft Beer Fest — місце зустрічі справжніх цінителів пінного. Тут пивовари зможуть представити свої кращі зразки хмільних напоїв і здивувати пивними експериментами. Це найкраще місце для знайомств з крафтового пивом, новими сортами пінного і його творцями. Концепція заходу — об'єднати всіх пивоварів і представити широкій публіці справжній крафт.

Протягом дня гості зможуть спробувати близько 100 сортів пива, познайомитися з пивоварами, дізнатися про тенденції пивоваріння, взяти участь в конкурсах і майстер-класах.

У Києві пройде Summer Craft Beer Fest

Формат цьогорічного Craft Beer Fest трохи відрізняється від попередніх. Це, не побоїмося сказати, камерний фестиваль, де будуть представлені літні сорти крафта. Звичайно ж, не обійдеться без хітових діджей-сетів, гарного настрою, зустрічей з друзями і дегустацій нових сортів пива. Для відпочинку передбачені лаунж-зони, для яскравих спогадів — фотограф, для гастрономічного задоволення — фудкорти, а для душі улюблене пиво!

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити всі найкращі фестивалі та концерти в Києві.

Всі новини шоу бізнесу читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Комментарии