Поиск

Туреччина планує військову операцію в Сирії

Як повідомляє турецька інформагенція Anadolu, Президент Туреччини Реджеп Ердоган заявив, що його країна перебуває на заключному етапі підготовки до нової військової операції в Сирії.

Нагадаємо, що у березні 2017-го року Туреччина завершила військову операцію “Щит Євфрату”, яка була направлена проти “Ісламської Держави” в регіоні. Пізніше вони розпочали та проводили операцію проти курдських загонів самооборони YPJ у Африні під назвою “Оливкова гілка”.

Щодо нової операції, то Ердоган сказав:

“Ми на останній стадії підготовки до залучення до регіонів у Сирії, де ми забезпечили стабільність через “Щит Євфрату” і “Оливкової гілки”, нових регіонів. З божою допомогою у найближчому майбутньому ми звільнимо і нові території, забезпечивши на них безпеку”

На початку червня турецький президент сказав, що якщо місцева влада не зможе протистояти терористичній загрозі на півночі своєї країни (мова йде про райони, що підконтрольні Сирійській Демократичній Армії куди входять курдські загони самооборони), Анкара почне там свою антитерористичну операцію.

Туреччина вбачає у Сирійській демократичній армії підконтрольну Курдській робітничий партії (забороненій у Туреччині – ред.) військове формування на території Сирії.

Комментарии