Поиск

Ціна агресії для Росії має зростати, - Порошенко

«Ціна агресії має зростати аж поки Москва не почне поважати міжнародні норми. І саме санкції є тим інструментом, який може стримати Кремль і змусити його змінити свою поведінку», – заявив Президент України Петро Порошенко у вітальній промові до учасників 10-го Київського безпекового форуму, організованого Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну».

Про це повідомляє кореспондент Соцпорталу

«Нам потрібна стратегічна терплячість задля того, щоб відновити мир і верховенство права. І треба застосовувати санкції проти Росії щоразу коли вона перетинає червону лінію», – додав він.

Петро Порошенко закликав Захід прокинутися, і зрозуміти, що Росія не збирається припиняти свою політику агресії: «Чим більше ми вагаємося сьогодні, тим більші виклики стоятимуть перед нами завтра. Нам треба діяти на випередження, а не просто реагувати на подальші провокаційні кроки Москви».

«Ми не повинні боятися Росії, і не повинні поступатися їй ні зараз, ні в майбутньому. Давайте здивуємо Росію нашою рішучістю, здивуємо Росію силою нашої єдності, здивуємо Росію нашою солідарністю перед лицем агресії», – закликав Президент України.

На його думку, Захід мусить визнати, що безпека в Україні означає безпеку в Європі, і безпеку в усій трансатлантичній спільноті. «Надання Україні сучасного устаткування, включаючи радіоелектронне обладнання, антирадарні системи, буде інвестицією в нашу спільну безпеку, а не лише в безпеку нашої держави», – додав Петро Порошенко, нагадавши, що Україна бореться не лише за свою незалежність, а й за майбутнє вільного світу.

Президент України окремо подякував організаторам ювілейного 10-го Київського безпекового форуму: «Протягом цих десяти років форум був майданчиком для відкритих обговорень, був лабораторією нових ідей. І я дуже вдячний Арсенію Яценюку і його команді, які чудово працюють в інтересах України».

Комментарии