Пошук

Фонд державного майна України розпочав відбір радників для приватизації ПАТ «Центренерго».

"Центренерго" готують до приватизації

Про це повідомляє пресслужба.

- Інвестиційні радники вже працюють з 5 об'єктами великої приватизації, і Фонд державного майна України розпочав процедури відбору радників з приватизації для Центренерго. У лютому будуть запущені процедури підготовки до приватизації ряду наступних об'єктів великої приватизації, – прокоментував рішення Голова Фонду державного майна України Дмитро Сенниченко.

Нещодавно Фонд держмайна здійснив ротацію членів наглядової ради ПАТ «Центренерго», а також видав наказ про проведення конкурсу на керівника «Центренерго» та направив наказ до Міністерства економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства для його організації, повідомляє Kosatka.Media.

Нагадємо, у жовтні «Центренерго» заявило, що продаватиме 90% електроенергії на «ринку на добу наперед». Раніше повідомлялось, що апеляційний суд зупинив процедуру банкрутства «Центренерго».

29 жовтня 2018 року Фонд державного майна оголосив про проведення конкурсу з продажу акцій підприємства «Центренерго» за стартовою ціною 5,98 млрд грн. На 13 грудня 2018 року було призначено продаж, конкурс повинен був відбутися при наявності мінімум двох учасників, один з яких - іноземний.

Аукціон з продажу не відбувся.

Так як документи зацікавлених компаній, зокрема ТОВ «Укрдонінвест» і виробниче унітарне підприємство «Нафтобітумний завод» (Білорусь), не були допущені до участі, оскільки подана ними документація не відповідала вимогам законодавства. «Центренерго» експлуатує 23 блоки (18 - пиловугільні, п'ять - газомазутові) на Вуглегірської, Зміївській та Трипільській ТЕС сумарною встановленою потужністю 7690 МВт.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі. Читайте також:

Комментарии