Поиск

Тимошенко: Вірю в українців, вірю в Україну!

В київському Палаці спорту відбувся з’їзд партії «Батьківщина», де заявили про висунення в президенти Юлії Тимошенко.

- Їй відповідав десятитисячний зал столичного Палацу спорту. І не лише партійці-однодумці, а й вибагливі експерти, відомі політики, прості люди з усіх регіонів України, вчителі і лікарі, економісти і письменники, - заявила політолог Олександра Братущенко.

Її вразило те, з яким пієтетом, повагою і захопленням аудиторія слухала лідера «Батьківщини».

- З одного боку – це офіційний великий з’їзд партії, яка висуває свого кандидата на пост Президента. А з іншого – це форум єднання. Єднання навколо ідей, які виголошує кандидатка, навколо Нового курсу, який уже за півроку отримав широкий розголос у суспільстві, навколо прагнення зробити Україну сильною і незалежно, - прокоментувала Братущенко.

На її думку, те, що у «Батьківщині» з’їзд вирішили провести 22 січня – в День соборності, свідчить, що для Юлії Тимошенко тема об’єднання України є головною і беззаперечною.

- Тимошенко неодноразово наголошувала, що Україні для перемоги потрібна єдність. Адже й по лівий, і по правий берег Дніпра, і в столиці, і в далеких високогірних районах, і біля донбаських териконів, і на південних лиманах живуть українці, які люблять свою країну і хочуть зробити її кращою, заможнішою і щасливішою, - зазначила Братущенко.

Вона додала, що так само як українці живуть на тимчасово окупованих територіях Донбасу і в окупованому Криму, мріючи про те, що Україна знову стане єдиною. Не можна забувати ні про кого, ми маємо разом будувати нашу країну.

- Велика Україна – це моя мета, від якої я не відступлюся ані на крок! Саме тому я балотуюся сьогодні у президенти, - заявила Тимошенко.

Братущенко переконана, що особливий акцент лідер партії робить на відновлення територіальної цілісності. Вона запевняє: цього нова влада домагатиметься через посилення дипломатичного фронту, розширення переговорів до формату «Будапешт плюс» та створення модерної української армії за стандартами НАТО.

Лідер «Батьківщина» категорична: нині Україні потрібен реальний мир, а не його ілюзія. На Донбасі та в Криму живуть справжні українські патріоти, які чекають на звільнення своєї землі від ворога, додала вона: «Цих людей ми ніколи не зрадимо. І обов’язково повернемо Крим та Донбас до складу України».

Братущенко зазначила, що заклики Юлії Тимошенко до єдності звучать в антуражі наскрізь національної символіки. Вона доводить, що вже зараз є лідером країни. Та й прихильники вже звично вимовляють слова «президент Юлія Тимошенко».

- Вагому перевагу Юлія Тимошенко здобула послідовною працею. Ще на початку літа минулого року вона відкрито, публічно, на всю країну оголосила про створення Нового курсу України. На шести форумах кандидатка в президенти представила своє бачення економічного розвитку, соціальну доктрину, вирішення проблем еміграції, молодіжної політики, екології та інших нагальних для України проблем. Тимошенко залучила найкращих фахівців країни до розробки Нової Народної Конституції і Нового суспільного договору, до стратегії миру і безпеки, - запевнила вона.

Братущенко стверджує, що жінка на посаді Головнокомандувача – це цілком можливо! Юлія Тимошенко впевнено створює Воєнний кабінет, який вже упродовж кількох місяців крок за кроком формує стратегію миру майбутнього президента і військову доктрину держави. І згадує про наочні приклади – з європейського і українського минулого.

- Однією з найефективніших «головнокомандувачів» в історії України була княгиня Ольга – за весь час її правління Київська Русь не втратила жодного міліметру території, а лише приростала новими землями. Маргарет Тетчер, прем’єр-міністр Великобританії, яку я мала честь знати особисто, під час відомої Фолклендської війни у 1982 році, продемонструвала в десять разів більше розсудливості, мудрості та справжньої державної мужності, ніж уся чоловіча когорта англійської політики і міністерство оборони разом узяті, – нагадала кандидатка в президенти України.
- Я точно ніколи і за жодних обставин не розглядатиму війну як прибутковий власний бізнес. Все інше, що належить робити справжньому головнокомандувачу, я робитиму! Робитиму з високою відповідальністю, честю і професійністю, – запевнила Тимошенко.

Братущенко переконана, що на відміну від інших кандидатів у президенти, Тимошенко має обґрунтовану стратегію для України, конкретний, покроковий план дій, який цілком реально втілювати одразу ж після завершення виборів, не втрачаючи ані хвилини. І нарешті - соціальний захист – те, що хвилює кожного. І в цій царині у Тимошенко є свої «рецепти».

- За 5 років середня заробітна плата та пенсії в Україні мають досягнути рівня сусідньої Польщі. Це означає, що при моєму правлінні за 5 років доходи людей зростуть у 3,5 рази, - заявила лідер «Батьківщини».

Політик пояснила, що збирається втілити в життя програму довгострокового банківського мікрокредитування для молоді та середнього класу.

- Також у її соціальних пріоритетах - нова і сучасна реформа галузі охорони здоров’я з обов’язковим медичним страхуванням та доступне житло для всіх працюючих українців, - сказала Братущенко.

Лідерка «Батьківщини» також зачіпає тему – трудову еміграцію.

- Українці упродовж останніх років масово від’їжджають закордон, інтелект в катастрофічних масштабах покидає країну. Кількість населення стрімко скорочується. А отже, - вмирає генофонд нації. Страшно визнати, але сьогодні йде не просто про демографічну кризу, а про загрозу національній безпеці країни, - констатувала Братущенко.

Тимошенко пообіцяла передати програму нашого «Нового Курсу України»: «В кожну оселю, в кожну родину. Це – до виборів. А після виборів я зроблю так, щоб наш Новий Курс так само зайшов у кожну оселю і в кожну родину вже як результат нашої роботи для людей і для країни. Щоб кожному в Україні хотілося жити і працювати!».

- Представлена стратегія - амбітна, і тепер завдання Юлії Тимошенко - об’єднати навколо своїх ідей не лише експертне середовище, яке і так вже активно працює над її Новим курсом, а й переважну більшість українців. Гасло «Вірю в Україну» є стержнем політики Юлії Тимошенко як майбутнього президента, - запевнила Братущенко.

Вона фіналізувала, що цей заклик до людей – короткий, але змістовний, і головне – це візія в майбутнє, це надія, яка так потрібна зараз українцям. Це опора на власні сили, а не на міфічних рятівників з-за кордону. Це і впевненість у можливостях нашої держави вирватися з економічного провалля, а головне – це заклик громадян не стояти осторонь, а брати на себе відповідальність за майбутнє держави. Найвищу відповідальність – як свого часу під час зустрічі з Юлією Тимошенко наголосила Маргарет Тетчер.

Комментарии