Поиск

Суд оштрафував одіозну Вітренко через партійні внески

Голова проросійської "Прогресивної соціалістичної партії України Наталія Вітренко постановою суду оштрафована на 1,7 тис. гривень, крім того судовим рішенням передбачена конфіскація 42,6 тис. гривень партійних внесків.

Про це повідомляє прес-служба Нацагенства щодо запобігання корупції з посиланням(НАЗК) на рішення Печерського суду Києва.

Повідомляється, що порушення закону було встановлено в результаті розгляду справи по адмінпротоколу НАПК за ст. 212-15 Купап (порушення встановленого законом одержання внесків політичною партією).

"За результатами аналізу звіту "Прогресивної соціалістичної партії України" про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за IV квартал 2016 року працівники Департаменту з питань запобігання політичній корупції виявили факт отримання коштів з порушенням чинного законодавства. Згідно документальної бази, зібраної працівниками НАПК, і складеного адмінпротоколу, членські внески і добродійні пожертвування здавалися на партійних зборах, які проходили один раз на місяць, з подальшим внесенням готівкових грошових коштів на банківський рахунок політичної сили. Таким чином на поточний рахунок партії від довіреної особи зазначеної політичної сили протягом листопада-грудня 2016 року було вироблено 6 платежів на загальну суму 42 620 грн", - йдеться в повідомленні.

У суді Вітренко не визнала свою провину, проте факт її адміністративного правопорушення був доведений.

Як повідомляв Соцпортал, суд знову переніс засідання у справі Януковича.

Комментарии