Поиск

Studwork: Робота в іноземній компанії без віз і погоджень

Сервіс Studwork.org від шотландської компанії Educational Online Services LP став доступний студентам і викладачам України. Отримавши визнання авторів і замовників в декількох країнах світу, проект «Студворк» розширює горизонти і надає можливість українським викладачам приєднатися до команди професіоналів.

«Студворк» - найбільш досконала альтернатива репетиторства, що не вимагає узгодження часу занять або орієнтування на зручний для учнів графік. Ставши частиною команди найбільшого національного сервісу допомоги студентам Studwork, ви отримаєте не тільки гідну винагороду, а й позитив від вдячних відгуків. Політика проекту має на увазі вільну реєстрацію для всіх учасників угоди. Зараз користувачам Україна доступний повний функціонал сайту. Все, що потрібно від авторів, - це багаж знань і бажання безпомилково їх застосовувати.

Отримайте унікальні можливості для професійного зростання на світовому ринку праці. Онлайн-сервіс Студворк - це свіжий погляд на актуальні тенденції освіти. Зареєструйте аккаунт, щоб ознайомитися з умовами роботи і затребуваними тематиками замовлень.

Факти і цифри про сервіс Studwork.org

1 000 замовлень на виконання робіт в різних дисциплінах розміщується щодня.

30 000 авторів отримають конкурентні переваги в перший рік роботи сервісу на території України, за прогнозами фахівців на підставі аналізу ринку освітнього консалтингу.

40 000 рублів - середній рівень доходу викладачів, які співпрацюють зі «Студворк» в РФ. 7-річний успішний досвід роботи сайту в Росії з моменту запуску пілотного проекту в 2011 році.

100% гарантія оплати праці за рахунок ефективних інструментів відстеження якості робіт і безпечних фінансових механізмів.