Поиск

Стало відомо, які депутати найгірше ходили на роботу

8 нардепів пропустили всі засідання Верховної Ради у квітні. Найгірше ходили на роботу депутати “Волі народу”. Найкраща відвідуваність - у ВО “Батьківщина”. Громадський рух ЧЕСНО перевірив, чи ходили нардепи на роботу в квітні.

У квітні Верховна Рада працювала у сесійному залі 8 днів, за які провела 12 засідань, і 449 голосувань. 8 депутатів не зареєструвалися письмово з невідомих причини і жодного разу не голосували у березні. Серед них:

Петро Сабашук (“Блок Петра Порошенка”) — запорізький бізнесмен-мажоритарник, заступник голови будівельного комітету;

  1. Семен Семенченко (“Самопоміч”) — активний учасник Блокади окупованих територій;
  2. Вячеслав Богуслаєв (“Воля народу”) — найбагатший народний депутат у 2016 р.;
  3. Олександр Онищенко (“Воля народу”) — нардеп-утікач, який переховується в Лондоні від кримінального переслідування щодо розкрадання майна “Укргазвидобування”;
  4. Євген Бакулін (“Опозиційний блок”) — фігурант антикорупційних розслідувань;
  5. Андрій Білецький (позафракційний) — котрий не відвідав жодного засідання за 2016 рік;
  6. Дмитро Ярош (позафракційний) — який був відсутній без поважних причин на 80% засідань за всю каденцію;
  7. Сергій Клюєв (позафракційний), — якого Інтерпол оголосив у міжнародний розшук.

Більшість з цих депутатів були прогульниками і в березні.

Серед фракцій найгірше сесійні засідання відвідували депутати групи “Воля народу”, “Відродження” та “Опозиційного блоку”, найкраще — депутати ВО “Батьківщина”, “Радикальної партії” та “Народного фронту”.

Зауважимо, що навіть 100%-го прогульника відкликати неможливо. Єдине, чим можна покарати “недоторканних”, — позбавити частини зарплатні. За дорученням спікера, з вересня 2016 року прогульників також час від часу публікують у газеті “Голос України”.

Нагадаємо, у березні всі сесійні засідання пропустили так само 8 нардепів. Раніше ЧЕСНО назвав найбільших прогульників 2016 року.

Громадський рух ЧЕСНО ініціював кампанію зі щомісячного оприлюднення списку нардепів-прогульників. Мета кампанії — привернути увагу до однієї з найбільших проблем роботи Верховної Ради — низької відвідуваності засідань народними депутатами.

Комментарии