Поиск

Ще трохи і почнуться "посадки" - Зеленський про корупціонерів

Президент України Володимир Зеленський розповів, що посадки корупціонерів почнуться тільки-но запрацює Антикорупційний суд

Про це він заявив в інтерв'ю телеканалу "1+1" з нагоди 100 днів президентства.
"Антикорупційний суд, якого не було, 5 вересня починає працювати вперше в Україні. Там відбувся конкурс, і, мені здається, зараз там з'являться чесні судді. Це дуже важливе питання. Далі. У нас з'явиться новий генеральний прокурор (ним вже призначено Руслана Рябошапку). Це дуже важлива людина. І я думаю, що восени, коли у нас з'явиться і Антикорупційний суд, і генеральний прокурор, все почнеться (посадки корупціонерів)", – заявив Зеленський.

Нагадаємо, у червні 2018 року в Україні набув чинності закон про Вищий антикорупційний суд, а також формальний закон про утворення Антикорупційного суду. Відповідно до документів, Вищий антикорупційний суд мали утворити до 14 червня 2019 року. Для початку його роботи треба набрати щонайменше 35 антикорупційних суддів, ыз них принаймні 10 - представників апеляційної палати.

Як повідомлялося, 7 травня збори суддів обрали головою Вищого антикорупційного суду Олену Танасевич. Вона пообіцяла, що зробить все від неї залежне, щоб Антикорупційний суд працював успішно.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.Читайте також:

Комментарии