Поиск

Мера Львова Андрія Садового викликали сьогодні на допит в Генпрокуратуру у справі про виділення землі під індустріальний парк "Рясне-2" в місті для нідерландської компанії СТР.

Про це Садовий повідомив на своїй сторінці в Facebook.

"В 10:30 йду на допит в Генпрокуратуру. Справа "Держава Україна проти індустріального парку у Львові. Історія триває вже близько року і я дивуюся терпінню інвесторів, які досі не розвернулися і не грюкнули дверима", - заявив Садовий.

Він зазначив, що голландська девелоперська компанія CTP перемогла у міжнародному конкурсі на управління майбутнім індустріальним парком у промзоні Рясне-2.

"Після перемоги голландці пропонують не лише інвестувати в майбутній парк, але й викупити землю під ним (хоча не повинні були), голландці погоджуються сплатити за землю 52 млн грн (відповідно до грошової оцінки) і зобов'язуються інвестувати лише в інфраструктуру парку 50 млн євро, залучити потужних виробників та створити понад 3000 нових робочих місць", – зазначив мер Львова.

Нагадаємо, що в кінці 2016 р. ГПУ повідомила, що відомство спільно з Нацполіцією здійснює досудове розслідування в рамках кримінального провадження щодо можливих неправомірних дій з боку посадових осіб Львівської міськради, які призвели до збитків держави в особливо великих розмірах, за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України.

Досудове розслідування встановило, що посадові особи, зловживаючи службовим становищем, уклали з підприємством договір купівлі-продажу земельної ділянки за ціною 52 млн грн, незважаючи на те, що нормативна грошова оцінка такої землі становила 140 млн грн.

Як повідомляв Соцпортал, Порошенко: Садовий засипав сміттям найкрасивіше місто України.

Комментарии