Поиск

МЗС, депутати і телепропагандисти на держканалах і надалі день за днем вигадують нові версії того, що сталося у Східній Гуті та Солсбері.

Як і в історії зі збитим у липні 2014 року малайзійським "Боїнгом", головне завдання - втопити будь-яке раціональне обговорення того, що відбулося, у морі брехні і конспірології. Основна аудиторія цих пропагандистських вправ живе в Росії. Вона досить легко повірила, що і замах у Солсбері, і хімічна атака в сирійській Думі - ланки однієї гігантської провокації Заходу проти Росії.

Про це пише Костянтин Еггерт в статті "Коментар: "Візитівка Яроша" у Східній Гуті".

- Умберто Еко, якби він був живий, напевно, попросився би на стажування до Відділу інформації та преси МЗС Росії або на канал "Росія". Автору "Маятника Фуко" і наснитися не міг сюжет, вигаданий в Москві: уряди Великої Британії та США організовують вбивства і бомбардування, при цьому фальсифікуючи усе, що можна, за допомогою повністю підконтрольних ЗМІ, вчених, поліцейських, контррозвідників, дипломатів, депутатів парламентів, міністрів та військових, впевнений він.

Однак те, що більшості громадян західних країн видається абсолютно неможливим, в Росії сприймають як звичну річ. Ну, звичайно, весь світ живе за законами, які диктують Ротшильди, світовий уряд, масони, Федеральна резервна система і ЦРУ.

- І річ не лише у тому, що росіяни небагаті, мало подорожують і страждають від пострадянського, постімперського комплексу загубленої величі. Адже у найфантастичніші версії готові повірити не лише жителі глибинки, а й цілком благополучні, краще поінформовані, ті, що більше поїздили світом, мешканці Москви та Санкт-Петербурга, - додав він.

Раніше, як передавав Соцпортал, у мережі викрили гучний фейк росЗМІ про "флешку" українських прикордонників.

Комментарии