Росії заборонили представляти вина з анексованого Криму на виставці в Італії

  1. Главная
  2. Архив
  3. Оккупация
  4. Росії заборонили представляти вина з анексованого Криму на виставці в Італії
08:40, 11.04.17
Україна 112

Італійські організатори виставки Vanitaly, яка проходить у Вероні, вимагають від російської сторони не виставляти вино з Автономної Республіки Крим.

Про це у своєму Twitter написала речник українського Міністерства закордонних справ Мар'яна Беца.

"Згідно з рішенням Ради ЄС 692/2014 італійські організатори направили вимогу російської сторони не експонувати товари з АРК в рамках "Vinitaly-2017", – написала Беца.

Зокрема, мова йде про продукцію брендів "Новий Світ" і "Інкерман".

Вона також зазначила, що МЗС України направив ноту італійській стороні з метою припинити експозицію кримського вина.

Раніше керуючий партнер проекту UA2EU Олексій Любецький повідомив Крим.Реалії, що на винній виставці знаходиться російський стенд, на якому "просувають крадені вина з окупованої території". Після чого він звернувся у фінансову поліцію міста з метою припинити виставляти вино з Криму на стенді Росії.

Vinitaly – щорічна міжнародна виставка вина і спиртних напоїв, яка проходить у Вероні з 1967 року. Виставка об'єднує виробників, імпортерів, дистриб'юторів, постачальників, техніків, журналістів та лідерів громадської думки. У рамках заходу кожен рік проводиться більше п'ятдесяти тематичних дегустацій італійських і зарубіжних вин. Також проходять конференції, на яких обговорюються ключові питання, пов'язані з пропозицією і попитом на ринку вина.

Як повідомляв Соцпортал, Росія продовжує нарощувати свій військовий потенціал в Європі.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости