Проект "Стіна": ГПУ розслідує розтрату більше 100 мільйонів

  1. Главная
  2. Архив
  3. Социалка
  4. Проект "Стіна": ГПУ розслідує розтрату більше 100 мільйонів
09:55, 14.07.17
Прес-служба ГПУ

Генпрокуратура розслідує факт розтрати та привласнення бюджетних коштів на суму понад 100 мільйонів гривень під час виконання робіт з інженерно-технічного облаштування українсько-російського державного кордону (проект Стіна).

Про це повідомила прес-служба ГПУ.

Відзначається, що департамент з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генпрокуратури спільно з СБУ виявили злочинну схему розтрати з подальшим присвоєнням бюджетних коштів в особливо великих розмірах під час проведення закупівель товарів, робіт і послуг в інтересах Державної прикордонної служби України.

Встановлено, що протягом 2016-2017 років під час виконання робіт з інженерно-технічного облаштування українсько-російського державного кордону, територій, прилеглих до районів проведення АТО і АР Крим в рамках проекту Стіна була здійснена розтрата і привласнення бюджетних коштів в сумі понад 100 мільйонів гривень.

Проводиться комплекс невідкладних слідчих дій, вилучені речові докази, що підтверджують причетність посадових осіб Держприкордонслужби та суб'єктів господарювання до здійснення протиправної діяльності.

Нагадаємо, проект Стіна на кордоні з Росією в 2014 році запропонував прем'єр-міністр Арсеній Яценюк. У червні того ж року Кабмін схвалив проект, вартість якого склала близько 150 мільйонів доларів.

В середині червня було виконано приблизно 14% робіт з облаштування українсько-російського кордону. При цьому в МВС зазначили на недостатнє фінансування проекту.

Як повідомляв Соцпортал, сітку для «стіни» з Росією купили в «регіонала».

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне