Поиск

Правоохоронці, прикинувшись грибниками, затримали педофіла

Для своїх сексуальних розваг збоченець обирав хлопчиків 10-12 років із неблагополучних родин. Він відводив їх до лісу, роздягав, фотографував, а потім схиляв до розпусних дій.

Про це повідомляє Соцпортал, посилаючись на відділ комунікації поліції Сумської області.

До поліції Конотопу звернулися громадяни, які повідомили, що з їх дітьми невідомий чоловік веде непристойні розмови. Через деякий час нове повідомлення – дана особа запропонувала дітям за винагороду піти з ним на відпочинок у безлюдне місце. Діти погодились.

Для того, щоб викрити та затримати розпусника, правоохоронцям довелося розгорнути цілу операцію - адже той був надзвичайно обережний, сторонився інших людей, а обране для «відпочинку» місце кілька разів обходив, видивляючись небажаних свідків.

Чоловік не знав, що поруч, перевдягнувшись у камуфляжну форму, вже кілька годин у засідці чатують правоохоронці.

Коли зловмисник пересвідчився, що його дії, нібито, залишаться непоміченими, він почав змушувати хлопчиків роздягнутись, фотографував їх на цифровий фотоапарат та намагався схилити до вчинення певних дій. Саме в цей час до підозрюваного, під виглядом заблукалих грибників, наблизились поліцейські та вдягнули на нього кайданки.

Під час обшуку житла підозрюваного оперативники знайшли беззаперечні докази того, що чоловік не вдовольнявся звичайним спілкуванням з хлопчиками.

- В його будинку ми виявили досить велику кількість дитячої порнографії: фотоальбоми, диски, відеокасети, фотоплівка. Також вилучені комп‘ютерта апаратура для виготовлення фотознімківЗловмисник обирав дітей віком 10-12 років, в більшості - з неблагополучних сімей чи сиріт. Під приводом пляжного відпочинку чи влаштування пікніків велосипедом виїздив з ними в малолюдні місця, де й вчиняв розпусні дії. І хоча своє захоплення сприймав як легковажну гру, однак добре розумів серйозність таких вчинків, а тому був надзвичайно обережний та сторожкий. Сам затриманий зізнається, що таким чином «спілкувався» з дітьми впродовж тривалого часу, - розповів оперуповноважений сектору кримінального поліції Конотопського відділу поліції Володимир Ковальов.

Що цікаво – односельці характеризують затриманого як тихого, безконфліктного та привітного чоловіка. Родини не має, проживає сам, працює на залізниці..

Наразі розпусник затриманий. Стосовно нього відкрите кримінальне провадження за ознакамич.2 ст. 156 КК України (вчинення розпусних дій щодо малолітньої особи). Слідство з‘ясовує особи інших неповнолітніх потерпілих та перевіряє чоловіка на причетність достворення та розповсюдження дитячої порнографічної продукції.

Комментарии