Працюй активніше та більше рухайся з бездротовими гарнітурами Sennheiser!

  1. Главная
  2. Архив
  3. Жизнь
  4. Працюй активніше та більше рухайся з бездротовими гарнітурами Sennheiser!
14:34, 06.12.17

Оздоровити свій бізнес в самому прямому сенсі ніколи не пізно, тим більше з бездротовими гарнітурами Sennheiser це на так вже й складно. Ці пристрої не лише спрощують робочі процеси у будь-якій сучасній комерційній компанії, але й здатні значно підвищити мобільність персоналу, допомагаючи людям більше рухатися протягом усього робочого дня або всієї робочої зміни.

Адже не зважаючи на те, що технології уніфікованих комунікацій і мобільні девайси дійсно прискорюють бізнес і роблять його в цілому більш гнучкішим і більш ефективнішим, значній частині співробітників компаній та організацій доводиться як і колись вести сидячий спосіб життя і щодня по декілька годин поспіль проводити на своєму робочому місці практично без руху. Звичайно ж, людина від цього рано чи пізно починає втомлюватися, а продуктивність її роботи неминуче знижується.

Однак у Sennheiser впевнені, що нове покоління бездротових гарнітур дає змогу остаточно покінчити з цією проблемою й забути про ті дні, коли офісний працівник був фактично "прикутий" до свого робочого столу.

Працюй активніше та більше рухайся з бездротовими гарнітурами Sennheiser!

Настав час серйозно взятися за радикальне оздоровлення робочого середовища в офісах! До того ж, у стрімкому світі сучасного бізнесу для кожного роботодавця надати своєму співробітникові можливість більше й краще рухатися - це не просто турбота про здоров'я і моральний настрій підлеглого, але ще один з найдієвіших способів підвищити його продуктивність, зокрема за рахунок застосування методик багатозадачності, командної роботи і виховання у співробітників почуття задоволення гідними результатами своєї праці.

Саме через це сьогодні всесвітньо відомі корпорації активно переходять на комунікаційні системи нового покоління та всіляко мотивують офісний персонал використовувати в роботі бездротові гарнітури. Завдяки технічному потенціалу платформ "Уніфікованих комунікацій" ці компактні й практичні пристрої поступово привчають свого користувача до думки, що навіть на роботі не обов'язково довго сидіти на одному місці, а можна рухатися та працювати енергійніше.

Разом з такими популярними методиками оздоровлення офісних процесів, як робота за стоячими столами, проведення стоячих ділових нарад, використання професійних бездротових гарнітур для спілкування з клієнтами та колегами стає ключовим засобом створення повнофункціонального мобільного робочого місця та підтримки активності персоналу на стабільно високому рівні.

Серед основних переваг бездротових гарнітур - завжди вільні руки, а також більш підходяща для тривалих телефонних розмов ергономіка, що нею ці пристрої вигідно відрізняються від смартфонів чи стаціонарних телефонів. Окрім того, новітні технології бездротового зв'язку забезпечують якісну передачу аудіосигналу на значні відстані. Інакше кажучи, вести розмову в бездротовій гарнітурі можна просто і природно, як у русі, так і перебуваючи відносно далеко від свого робочого місця, наприклад, на іншому кінці офісного приміщення чи на іншому поверсі будівлі, до того ж без будь-яких проблем з якістю сигналу і звуку, навіть коли спілкуватися доводиться у дуже гамірливому оточенні.

Працюй активніше та більше рухайся з бездротовими гарнітурами Sennheiser!

Зі шкідливими звичками слід прощатися негайно

Не варто також забувати, що заходи для оздоровлення робочого місця - це не просто черговий спосіб поліпшити умови роботи персоналу компанії. У наші дні це вже нагальна потреба для кожного роботодавця.

Дослідження показують, що сповільнений спосіб життя, що його у робочий час веде переважна більшість офісних співробітників, вкрай негативно позначається на їх фізичному стані (Стаття "Physical Activity 2016: Progress and Challenges", журнал Lancet, 27 липня 2016 року). Загальновідомо, що якщо сидіти на одному місці нерухомо, довго не змінюючи положення тіла, то внутрішні органи починають стискатися, порушується кровообіг, що з часом може стати причиною підвищеного тиску і виникнення серцево-судинних захворювань, також збільшується ризик розвитку діабету. Що ж відносно продуктивності праці, то теж давно доведено, що порушення кровообігу призводить до дефіциту кисню в мозку, а це є причиною підвищеної неуважності і значного зниження рівня реакції (стаття "The Health Hazards of Sitting", газета The Washington Post, 20 січня, 2014 року).

Окрім таких серйозних проблем, що виникають, але не відразу, обмежена мобільність та недостатня ергономіка робочого місця майже моментально викликають цілий ряд інших неприємностей, зокрема біль у спині та кінцівках. У офісних співробітників дуже швидко входить в звичку спілкуватися по телефону, затискаючи трубку або сам апарат плечем, щоб підчас розмови руки залишалися вільними. На думку фахівців, це дуже погана поза, у якій небезпечно затискаються шийні хребці та міжхребцеві диски, викликаючи болючий дискомфорт в області шиї та рук, болі в плечах і в спині. І хоча навіть найпростіша гарнітура дає змогу вести навіть тривалі телефонні розмови, не піддаючи свій організм таким випробуванням, саме така поза стала професійною у багатьох офісних працівників.

Дайте вашим співробітникам можливість рухатися вільно

"Комплексний підхід до оцінки робочої атмосфери і бізнес-процесів в офісах дозволяє сучасним компаніям виробити ефективні заходи щодо оптимізації умов роботи персоналу та підвищення його продуктивності, що загалом у кращу сторону змінює звички співробітників, - вважає Андреас Бах, президент Sennheiser Communications A/S. - Простого і універсального рішення, на жаль, не існує. Проте, саме гарнітури вже досить давно є доступним і перевіреним способом істотно поліпшити ергономіку робочого місця в офісі. З урахуванням нинішнього рівня розвитку бездротових технологій переваги гарнітур стають ще більш очевидними, і сьогодні лише завдяки цим практичним пристроям можна значною мірою підвищити фізичну активність персоналу компанії".

Працюй активніше та більше рухайся з бездротовими гарнітурами Sennheiser!

Наразі компанія Sennheiser випускає найрізноманітніші дротові та бездротові гарнітури, що оптимізовані для роботи з платформами "Уніфікованих комунікацій" і забезпечують не тільки максимальну мобільність, але й найвищого гатунку звук. Бездротові гарнітури Sennheiser виготовляються виключно з високоякісних матеріалів, відрізняються кращою у своєму класі ергономікою, і в них однаково зручно і поговорити пару хвилин, і безперервно працювати протягом декількох годин. Кожна модель оснащується вбудованим акумулятором, заряду якого навіть у режимі розмови з запасом вистачає на весь робочий день. І найголовніше, в гарнітурі Sennheiser можна активно рухатися та спілкуватися, замість того, щоб як колись годинами сидіти на місці й тим самим завдавати шкоди власному здоров'ю. За матеріалами сайту sennheiserstore.com.ua.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне