Поиск

​Політтехнолог: Тимошенко зміцнює свою кампанію моральними та інтелектуальними авторитетами

Починаючи з форуму «Новий курс», лідер ВО «Батьківщини» зміцнює свою кампанію залученням інтелектуалів і людей, яких вважають моральними авторитетами.

Таку думку висловив політтехнолог Петро Охотін, коментуючи презентацію нового суспільного договору, яку провела Юлія Тимошенко у День Незалежності.

- Такий хід додає кампанії не лише глибокого змістовного навантаження, але і допомагає у кращому позиціонуванні пунктів програми. Виборцю пропонують не просто прочитати стандартну програму за місяць до виборів, але стати свідком і співтворцем плану змін, - зазначив П.Охотін.

На думку експерта, «кожен українець бачить увесь процес народження тез.Наприклад, про роботу над новою концепції Конституції було оголошено 15 червня. Сам документ розроблявся за участі понад 200 експертів до середини серпня. Зараз іде етап презентацій у регіонах. Починаючи з вересня, вносити свої правки до проекту зможе кожна людина через спеціально створений сайт, який нагадуватиме відому всім Вікіпедію».

Петро Охотін також підкреслив, що «меседжі про створення галузевих асоціацій викличуть інтерес у співробітників аналітичних центрів, активістів і спеціалістів». Ідею про зменшення виборчого бар’єру до 2% політолог назвав «гарним кроком для залучення в політику молодих партій з чистою репутацією, які є активними та потужними, однак для отримання представництва в парламенті їм дуже важко подолати штучно створені олігархами перешкоди».

Як повідомляли ЗМІ, 24 серпня, Юлія Тимошенко презентувала концепцію нового суспільного договору та його серця – нової Конституції. На заході були присутні правники, політики, експерти та представники громадянського суспільства.

Робота надконцепцією стала продовженням форуму «Новий курс», який пройшов 15 червня. Більше сотні інтелектуалів держави відгукнулися на пропозицію лідера ВО «Батьківщина» приєднатися до робочих груп. До їх числа увійшли й співавтори Конституції 1996 року.

Комментарии