Поиск

Новий закон пришвидшить децентралізацію в Україні

Прийняття парламентом в цілому надважливого та ключового законопроекту – 6466 «Про внесення змін до закону «Про добровільне об’єднання територіальних громад» дасть можливість територіальним громадам міст обласного значення приєднуватися до спроможних ОТГ інших територіальних громад без проведення перших виборів до міської ради.

Також, закон прирівняв територіальні громади міст обласного значення до спроможних ОТГ.

Так прокоментував прийняття закону Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

За його словами, ухвалення законопроекту очікувало майже 25 мільйонів людей, які проживають у 150 містах обласного значення та близько 1000 навколишніх територіальних громад.

- Прийнятий закон значно активізує процес добровільного приєднання до територіальних громад міст обласного значення інших територіальних громад. Також він стане новим сильним поштовхом децентралізації публічної влади та створення нових великих територіальних громад, - зазначив Геннадій Зубко.

Віце-прем’єр подякував народним депутатам за децентралізаційні закони, які були ухвалені Парламентом з 2015 року. «

- Завдяки цим рішенням люди отримали можливість не тільки приймати рішення, а й реалізовувати їх, - підкреслив урядовець.

Раніше, як передавав Соцпортал, у Кабміні похвалились результатами децентралізації.

***

Відвідайте нашу групу "Київ соціальний" у Facebook або підпишіться на телеграм-канал Хорошо вам, чертям! Живете в Киеве...

Комментарии