Поиск

Нардеп розповів про секретну зброю України

«Завдяки наявності у нас такої потужної зброї, як патріотизм та єдність ми змогли дати відсіч російській агресії і зупинити її. В Росії це добре усвідомили і тому на сьогодні Кремль намагається в будь-який спосіб знищити в Україні інституції, які відповідають за формування єдності і патріотизму українців», - таку думку висловив під час 10-го Київського Безпекового Форуму, організованого Фондом Арсенія Яценюка "Відкрий Україну", Народний депутат України Георгій Логвинський.

«Багато хто задає собі запитання чому в 2014 році Росія не пішла далі і не захопила всю територію України, адже вона мала для цього всі можливості. Насправді її метою була не окупація всієї території, а заволодіння політичною системою і думками українців. В Кремлі були переконані, що в Україні дуже слабкі державні інституції, а також народ не буде чинити протидію Росії, як це, зокрема, відбулось в Криму. Проте, завдяки наявності у нас такої потужної зброї, як патріотизм та єдність ми змогли дати відсіч російській агресії і зупинити її. В Росії це добре усвідомили і тому на сьогодні Кремль намагається в будь-який спосіб знищити в Україні інституції, які відповідають за формування єдності і патріотизму українців», – зазначив Георгій Логвинський.

Також Народний депутат додав, що ще одною потужною зброєю є такі публічні заходи, як Київський безпековий форум. «Також, потужною зброєю проти російської агресії є такі заходи, як Київський безпековий форум на якому є можливість голосно, відкрито, відверто говорити про ті речі, які сьогодні відбуваються в світі і називати все своїми іменами. Відкритість і відвертість – це зброя, проти якої не можуть оборонятись навіть найкращі спец служби, які мають найкращу зброю», - сказав Георгій Логвинський .

Комментарии