Поиск

На столичній елітній Воздвиженці пройде акція протесту проти незаконної забудови

Мешканці Воздвиженки проведуть акцію протесту проти незаконного захоплення прибудинкової території співачкою Галиною Горбаль.

Жителі встановлять дитячий майданчик на подвір'ї замість частково зведеної прибудови.

25 квітня о 10:00 жителі Воздвиженки розпочнуть протест проти незаконного зведення літньої тераси приватного готелю у подвір'ї житлових будинків за адресою вул. Воздвиженська, 16. Забудовником виступає екс-дружина сумнівновідомого політика Василя Горбаля, співачка Galina - Галина Горбаль.

Пристройка буде рестораном, як кажуть жителі, черговою "розливайкою" під вікнами, що порушуватиме комфорт та право на відпочинок, а також спотворює зовнішній вигляд вулиці.

Активісти зазначають, що будівництво відбувається із рядом порушень:

-жодних громадських зборів чи згоди мешканців забудовник не отримував

-власник вже вбив сваї, котрі порушили гідроізоляцію паркінгу під двором, де зводиться закрита тераса. Вода пішла не тільки в паркінг, а й до прилеглих будинків

-коли жителі вийшли вперше, щоб поговорити із власницею, пані Галина Горбаль викликала тітушок, котрі агресивно поводились із мешканцями- штовхали навіть жінок

-сама вдасниця, Галина Горбаль, поводила себе вкрай агресивно - погрожувала жителям та штовхалась на рівні зі своїми тітушками. Довелось викликати поліцію.

Акцією протесту мешканці Воздвиженки прагнуть привернути увагу мера, Віталія Кличка, та чиновників із КМДА до незаконної забудови на вулиці Воздвиженській, а також до проблем з благоустрою та інфраструктури району в цілому.

Нагадаємо, у 2016 році на Воздвиженці неодноразово відбувались акції проти Укрбуду, котрий зводить висотні будинки в історичному заповіднику- Урочищі "Гончари-Кожум'яки". Знову ж не враховуються історичні норми поверховості, навантаження на підземні води і на інфраструктуру. На 600 квартир передбачено всього 30 паркомісць. Наразі створена комісія з розслідування законності забудови при КМДА.

Комментарии