Поиск

На продаж виставлено легендарний молокозавод

OpenMarket (ДП “СЕТАМ”) продає молокозавод «Олком» у Мелітополі за 84 млн грн.

OpenMarket (ДП “СЕТАМ” Міністерства юстиції України) продає нерухомість та обладнання ЧП Молокозавод "Олком" за 84 млн грн у місті Мелітополь.

На продаж виставлено комплекс будівель та споруд , загальною площею 14326.60 кв.м., а також рухоме майно ,обладнання молокозаводу в кількості 230 позицій що знаходяться за адресою: Запорізька область, м. Мелітополь, вул. Інтеркультурна ( Дзержинського), 289-А,

Це майно належало ЧП Молокозавод "Олком" (ТМ Молочная Река)

«Молокозавод-Олком» є одним з провідних молокопереробних підприємств в Україні. «Молокозавод-Олком» заснований на базі Мелітопольського міського молочного заводу в 2000 році.

В асортименті продукції, що випускається більш ніж 60 найменувань - від традиційного кефіру і молока до йогуртів з шматочками фруктів і сиркових десертів.

Протягом всього часу підприємство вдосконалив технології, невпинно розвивалося, збільшуючи асортимент якісної продукції.

Молочні продукти ТМ «Олком» з максимальним збереженням цінних природних властивостей молока без шкідливих домішок. Безпека і якість продукту гарантовано для всіх.

- Завод використовує сучасне високотехнологічне обладнання, впроваджена система харчової безпеки, що робить лот привабливим для покупців, - підкреслив генеральний директор ДП “СЕТАМ” Віктор Вишньов.

Нагадаємо, у Держстаті порахували, скільки українців отримують понад 10 тисяч гривень.

Комментарии