Поиск

На Осмаєва здійснив замах особистий кілер Кадирова - ЗМІ

Замах на Адама Осмаєва здійснив Артур Денісултанов-Курмакаєв на прізвисько "Дінго", який у 2009 році вбив втік до Австрії екс-охоронця Кадирова.

Про це повідомляє Еспресо.

Повідомляється, що в 2009 році "Дінго" вбив у Відні колишнього охоронця Кадирова - Умара Ісраїлова, який звинувачував президента Чечні в тортурах.

На допиті після вбивства, Денісултанов-Курмакаєв розповідав про списки ворогів Кадирова, де є 300 кандидатів на відстріл.

Він також пояснив, що 50 чоловік з цих 300 живуть в Австрії і їм загрожує небезпека. За словами Денісултанова-Курмакаєва, він нібито теж виконував волю Кадирова. Йому слід було переконати Ісраїлова повернутися до Чечні, а після відмови надійшов наказ убити відступника.

Також повідомляється, що уродженець чеченського Гудермеса Артур Денісултанов вперше був засуджений в 1990 році ще в Чечено-Інгушської АРСР. Тоді він отримав два роки за вимагання, але в лютому 1991-го вийшов за амністією, оголошеною Джохаром Дудаєвим. Незабаром він перебрався до Петербурга, де зайнявся бізнесом, встановивши перші кіоски на Московському вокзалі. За словами самого Артура, в 1995 році він дивом вижив після замаху в Москві, де його розстріляли партнери по бізнесу.

Денісултанов взяв прізвище Курмакаєв влітку 2001 року, коли одружився з сестрою відомого гатчинского бізнесмена Курмакаева. Згодом він неодноразово змінював паспорта і прізвища.

У той же час, лікарі не можуть гарантувати, що їм вдасться врятувати життя Адама Осмаєва і кілера, який в нього стріляв.

Як повідомляв Соцпортал, У Києві намагалися вбити командира добровольчого батальйону.

Комментарии