Поиск

На Майдані кілька тисяч людей вийшли на Віче

На Майдані Незалежності люди зібралися на Всеукраїнське віче «Червоні лінії для Зеленського»

Сьогодні, 8 грудня, у Києві на Майдані Незалежності проходить акція "Червоні лінії" напередодні саміту в "нормандському форматі". Про це повідомляє "Громадське".

Віче розпочалося з хвилини мовчання.

Ініціаторами виступили партії «Європейська Солідарність», «Батьківщина» та «Голос». Також приєдналися ВО «Свобода» та «Демократична сокира».

Мета зібрання — напередодні «нормандської зустрічі» нагадати президенту Володимиру Зеленському про неможливість компромісу з Росією.

Вимоги демонстрантів - недопущення федералізації і будь-яких компромісів з унітарного облаштування держави, компромісів щодо європейського та євроатлантичного курсу, ніяких політичний дій, зокрема, виборів на тимчасово окупованих територіях Донбасу, до виконання умов забезпечення безпеки і деокупації.

Також від президента України вимагають не допустити компромісів з деокупації і повернення Криму Україні, також припинення міжнародних судових процесів проти РФ.

Мітинг проходить у спокійному режимі, правопорядок забезпечує Національна поліція, зокрема співробітники поліції комунікації.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.Читайте також:

Комментарии