Поиск

Мешканцям будинків для літніх людей забезпечили доступ до питної води

На 100% реалізовано проекти із заміни посуду та забезпечення цілодобового вільного доступу до питної води в будинках для літніх людей Київської області

591 підопічний з 12 будинків для літніх людей Київської області півроку тому стали учасниками благодійної програми “Гідна Старість”, організованої міжнародним благодійним фондом “Let’s help!”.

За півроку фонду вдалося зібрати 1 066 386 гривень, які були спрямовані на оновлення посуду, ліжок, постільної білизни, ремонти, забезпечення питною водою, реабілітаційне обладнання та інші потреби стареньких.

Всі будинки отримали нові набори склокерамічного посуду, що дозволило відмовитись від використання металевого посуду (подальшу заміну та оновлення розбитого посуду забезпечить МБФ “Let’s help!”). Всі будинки забезпечено кулерами для води та водою в цілодобовому доступі. 2 будинки для літніх людей вже отримали повну заміну ліжок та постільної білизни, в 1-му будинку закрили потреби в реабілітаційному обладнанні.

Програма триває та спрямована, перш за все, на якісне покращення умов життя для самотніх людей пенсійного віку, проживаючих в будинках для літніх людей. Плани з реалізації “Гідної Старості” в Київській області виправдали очікування на всі 100%, тому фонд прийняв рішення масштабувати програму на інші області України. Перші на черзі – Черкаська, Одеська та Львівська.

“Із величезним задоволенням ми спостерігаємо за змінами, які відбуваються зі старенькими, завдяки новим зручним ліжкам, новій постільній білизні, затишку і комфорту що з’являються навколо, можливостям провести час насичено, в іграх або за читанням, наприклад. Як змінюються їхні настрої, від приїзду до приїзду фонду до них. Бабусі нас просять привезти плойки та парфуми, тому що незважаючи на вік - вони залишаються жінками. А в новій обстановці - вони починають згадувати про це!” – так прокоментувала дію програми “Гідна Старість” Ольга Бондаренко, співзасновник та директор МБФ “Let’s help!”

Комментарии