Поиск

Матір загиблого добровольця просить допомогти з надгробком для єдиного сина

Тетяна Гамсахурдія - пенсіонерка з Ужгорода і біженка з Абхазії. У 1993 році вона, її чоловік і їх дворічний син Давид були змушені покинути Абхазію під бомбардуваннями російської авіації і введенням окупаційних військ. Їх прихистила Україна.Всі ці роки вони жили в Закарпатті, і Давид виховувався в Ужгороді.

Про це розповів Михеїл Саакашвілі.

- Коли держава, яка їх прихистила, потрапила в біду Давид, не вагаючись, всупереч вмовляння матері, пішов добровольцем на фронт і загинув смертю хоробрих на шахті Бутівка близько Донецького аеропорту. Його мати Тетяна після смерті єдиного сина маючи тільки мізерну пенсію, щоб хоч якось себе прогодувати і заплатити комунальні платежі змушена торгувати на ринку газетами. Ось номер її рахунку в ПриватБанк - 5168757310529757, вона буде вдячна кожній гривні. - відзначив він.

За його словами Тетяна Гамсахурдія не просить для себе нічого, тільки допомогти їй з надгробком для свого сина.

- Так обірвалося життя ще одного грузина і ще одного захисника України. Я випадково зустрів Тетяну в Ужгороді, для мене вона символ незламної української мами і незламної грузинки. Ми повинні зробити все, щоб допомогти таким людям як вона і сім'ям загиблих, а також зробити так, щоб жертва наших героїв не була марною. Україна обов'язково стане на ноги і обов'язково переможе в ім'я Давида і тисяч інших героїв, які склали голову за цю перемогу і за це майбутнє, - додав він.