Поиск

​Липневий фестиваль Ulichnaya Eda - маленька відпустка на морі

21-23 липня на «Арт-заводі Платформа» пройде фестиваль Ulichnaya Eda. Він стане бальзамом на душу всім, хто мріє поїхати у відпустку, але з якихось причин поки не може.

Цього разу наповнення фестивалю повністю відтворить атмосферу відпустки. Тематика «Середземноморська кухня» зробить фуд-корт чимось на зразок гастро-туру по морському узбережжю. Учасники будуть готувати дорадо зі смородиновим кюлі, сібас по-італійськи, червоний окунь в кисло-солодкому соусі, тунець в кунжуті, франчізінью по-португальськи, бургери з лососем, осміногі, лангустіни і багато інших дарів Середземномор'я. До речі, на всіх точках можна буде розрахуватися карткою. І ще одна деталь: відтепер в місці найбільшої посадки гостей, на першій пьяцці, теж будуть розваги – майстер-класи, дегустації, виступи танцюристів та ілюзіоністів.

Вперше на фестивалі Ulichnaya Eda буде готувати його засновник – Роман Тугашев. У його виконанні можна буде спробувати автентичну валенсійскую паелью та сангрию. Всі гроші, виручені з продажу цих іспанських ласощів, а також 5 грн з кожного проданого квитка будуть відднані на благодійність.

Басейни, водні гірки та перестрілки, skeam board, шезлонги, тайський масаж і багато інших задоволень, які ми чекаємо від літа, теж будуть тут. Поруч з водної зоною розташується цілий парк розваг для дітей та підлітків. Він стане порятунком для батьків, які ще не встигли відправити діточокна канікули. За численними проханнямитут знову пройдуть гонки на самокатах і брокант. Нагадаємо, що діти до 15 років зможуть безкоштовно потрапити на фестиваль за наявності учнівського квитка. Для гостей з дітьми до двох років в спеціальних бунгало будуть обладнані пеленальні кімнати і зони годування з безкоштовними овочевими та фруктовими пюре.

Перший раз в місті працюватиме безкоштовний сферичний кінотеатр. У ньому будуть транслюватися дитячі навчальні програми та пізнавальні фільми для дітей і дорослих. Радимо всім батькам поєднати приємне з корисним і вписати в плани вихідного дня такий сімейний перегляд.

Тема спорту теж буде розкрита: пляжний теніс, крокет, петанк, гігантський твістер, бадмінтон. Традиційно на зеленій сцені всі три дні буде музична програма: молоді музиканти з усієї країни, акустичні команди, кавер-бенди, джазові колективи, діджеї.

Серед безкоштовних задоволень будуть послуги барбершопів, розіграші подарунків від партнерів та сертифікатів від учасників фуд-корту, можливість відправити листівки в будь-яку точку прямо з фестивалю на зоні «Укрпошта», Teen Speak Club та роледром. Щоб не забути про все, на касах будуть у вільному доступі газети в карткою фуд-корту, розташуванням та розкладом всіх активностей.

Билеты: concert.ua/eventpage/ulichnaja-eda

Комментарии