Поиск

Киянам допомогли вирішити проблему несправності ліфту

Нещодавно мешканці одного з будинків Деснянського району звернулися до Центру захисту киян. Причина - несправність ліфту.

Про ситуацію розповіли у прес-службі ЦЗК.

- Кияни звернулися до ЦЗК, щоб вирішити проблему несправності ліфту. Адже у будинку Деснянського району з машинного відділення викрали котушку з 4-ма кг мідного дроту. Мешканці були змушені підніматися сходами, - звуважили у Центрі.

За інформацією його прес-служби жителі будинку по вул. Волкова, 8 викликали оперативно-слідчу групу, аби зафіксувати злочин. А також звернулися до комунальної служби, щоб зламаний ліфт полагодили.

- Проте проблему ігнорували, поки вони не звернулися до Центру захисту киян, - відзначили у ЦЗК.

Керівник юридичного департаменту ЦЗК Юрій Власенко опрацював звернення та надіслав запит до комунального підприємства Деснянського району з вимогою якнайшвидше вирішити проблему.

З'ясувалося, що роботи капітального характеру не є частиною типового переліку послуг з утримання будинків. У зв'язку з цим, гарантійний лист направили до обслуговуючої організації ТДВ "Укрліфтсервіс" з проханням відновити роботу ліфту за кошти підприємства. Наразі ліфт відремонтовано.

- Мародерство у ліфтах, на жаль, розповсюджена проблема у Києві. Після придбання нового ліфтового обладнання та встановлення його, роботу вантажопасажирського ліфту відновлено, ̶ прокоментував Юрій Власенко.

Раніше, як інформував Соцпортал, Центр захисту киян допоміг повернути зарплату

***

Відвідайте нашу групу "Київ соціальний" у Facebook або підпишіться на телеграм-канал Хорошо вам, чертям! Живете в Киеве...

Комментарии