Поиск

Європарламент підтримав надання Україні безвізового режиму

Євродепутати проголосували за надання громадянам України права на в'їзд до ЄС без віз. Відповідне голосування відбулося в рамках пленарного засідання Європарламенту в Страсбурзі, передає Уніан.

«За» проголосували 521 депутат ЄП, «проти» - 75, утримались – 36.

Як повідомляє ТСН, мало хто у Страсбурзі навіть сумнівався, що голосування пройде позитивно для України. Традиційно ультраправі та ультраліві політичні сили на дебатах виступали проти — вони звертали увагу на високий рівень корупції, низький рівень політичної культури, постійні політичні скандали, однак, їхніх голосів виявилось недостатньо, аби заблокувати рішення.

Нагадаємо, вчора в Європарламенті тривали дебати стосовно надання безвізу Україні, на яких депутати визнали, що Україна виконала всі необхідні умови.

Після голосування в Європарламенті рішення має бути підтверджене на засіданні Комітету постійних представників країн-членів Євросоюзу (COREPER) з подальшим затвердженням Радою ЄС. Далі текст законодавчого акту має бути підписаний президентом Європарламенту і представником головуючої у ЄС країни (Мальта) з подальшою публікацією в Офіційному журналі ЄС. Рішення набуде чинності через 20 днів після публікації.

Як повідомляв Соцпортал, Арсеній Яценюк: Європейський союз повинен переглянути свою політику.

Комментарии