Поиск

Грузія заборонила байкерам Путіна в'їзд до країни

В Грузію не потрапили путінські байкери із-за ненадання правдивої інформації. В Тбілісі вважають їх більше пропагандистами, а опозиція - провокаторами.

Грузія

Їм відмовлено у в'їзді до країни на підставі підпункту З статті 11 закону про "правове становище іноземців та осіб без громадянства".

У цій статті закону говориться, що іноземцю може бути відмовлено у в'їзді до Грузії, якщо він не надасть інформацію або надасть неправдиву інформацію про свою особу або цілі поїздки. В'їзд байкерам заборонений до 10 травня.

Колона, що складається з громадян Росії та інших країн СНД, була зупинена на КПП "Верхній Ларс". Їм було відмовлено у в'їзді на територію Грузії. Колона складається з 30 байкерів, які їхали в Салоніки, де у них 1-2 травня запланований збір.

Грузія не вперше не пускає в країну байкерів. Так само в 2017 році в країну не пустили путінських байкерів. Тоді заступник міністра внутрішніх справ Грузії Шалва Хуцишвілі пояснив відмову тим, що для великої частини грузинського суспільства неприйнятний анонсований візит "Нічних вовків" та перформанс, який не відповідає духу свята.

Последние новости: главные события дня читайте в разделе #Банкова на Соцпортале.

Читайте также:

Комментарии