Поиск

Группа "Антитела" - про слушателей, концерты и черный пиар

Соцпортал записал блиц-интервью с группой Антитела, которая сейчас ездит с гастролями по США. Ребят принимают очень тепло, но венцом тура станет выступление в Киеве на вертолетной площадке 25 мая.

Расскажите про начало своего творческого пути. Как вы докатились до жизни такой:)?

Початок шляху був різний у всіх музикантів. Ми народилися в різних містах, зростали. Хтось раніше, хтось пізніше почав цікавитися музикою, пішли у музичні школи.

Перші інструменти в руках майбутніх Антитіл були класичні: кларнет, контрабас, фортепіано, скрипка. Згодом оволоділи мікрофоном, електрогітарою, бас-гітарою, барабанами і синтезаторами. З 2008 року Антитіла почали свій шлях на великій сцені.

Підписали контракт, випустили перший альбом "Будувуду", зняли перші кліпи.

Как вы спустя годы оцениваете свои первые шаги в творчестве?

Звичайно дещо зробили б інакше, здебільшого тому що на початку шляху працювали із продюсерським центром, керівництво якого не дуже розумілося на тому як розкручувати рок-гурт, витрачало кошти на неважливе, але економило на хорошому продакшні.

Можна сказати що два роки були витрачені на пусте. Ми робили цікаву музику від серця, але її ніяк не доносили до людей. Нас не було ні на радіо ні у телевізорі.

"Ми грали примітивну музику, так чесно, що пробило бы до сліз"?

Хороша цитата мого улюбленого співака, лірика і поета. Але не про Антитіла.

Куда хотелось бы прийти в творческом плане? К примеру, некоторые мои визави называют пределом мечтаний выступление а Карнеги Холле.

У нашому списку є ще Уемблі. J

Расскажите про своё настоящее. Знаю, что у вас тур по Штатам. Где вы были? Кто приходил на концерты? Хотелось бы, в перспективе, повторить путь "Парка Горького"?

Наше сьогодні, це новий альбом "Сонце", який представили 9 грудня і з яким вже дали більше 40 живих концертів в Україні в рамках великого туру.

Всюди повні зали, всюди люди співають більшість із нових пісень. Це дуже приємно, це надихає творити.

Після української частини туру почалася американська. Наразі відповідаємо вам на питання із Далласу.

Позаду Міннеаполіс, Чікаго, Х'юстон, Нью-Йорк. Попереду - Сіетл і Ванкувер.

Десь менше, десь більше, але українці Америки приходять на наші виступи, приводять своїх американських друзів.

Після концерту всі залишаються дуже задоволені.

На один із виступів прийшов відомий в Америці саундпродюсер John Fields (Pink, Switchfoot, Anastasia) і був без перебільшення вражений.

Домовилися про співпрацю над новим альбомом.Але найголовніше наше "сьогодення" це підготовка до фінального мега-концерту туру "Сонце" у Києві, який відбудеться 25-го травня, під відкритим небом на вертолітний площадці.

Це буде незабутній концерт.

Сейчас модно спрашивать музыкантов про квоты для Украинской музыки на радио, "потерянную российскую сцену" и Евровидение. Чтобы не растекаться мыслью, расскажите про своё отношение к этим вещам одним предложением.

Все стається так, як треба.

Как вы относитесь к каминг-аутам Дорна и Скрипки и шумихе вокруг них? Как вообще относитесь к пиару "а-ля Лоза" и имеет ли артист право на громкую политическую позицию?

Ніяк. Цікавить лише творчість.

Хоча ми переконані, що будь-яка публічна особа мусить нести відповідальність за свої слова і вчинки, оскільки за нею спостерігають мільйони людей.

Багато з них беруть приклад, свідомо чи ні. І так, артист має право на свою позицію, як і вчитель, бізнесмен, політик чи швея.

Щодо чорного піару - кожен на що здатен те і робить.

Наприклад Антитілам в принципі не притаманно таким займатися.

Але ми завжди висловлюємо свою чітку позицію стосовно різних речей, в тому числі і не музичних.

Сказані нами слова можна також трактувати по різному, але поки що прецедентів із журналістами не було.

Ваши фанаты - в основном юные девушки. Как справляетесь с ними: закатываете бурные вечеринки или скрываетесь после концертов с приклеенными бородами)?Sex, drugs and rock-n-roll или straight edge. Что вам ближе?

Півгрупи давно одружені і мають дітей. Угар і вечірки до ранку залишилися позаду.

Тепер дехто спішить додому вкласти дитину спати і прочитати казку. Віддати належне нашим прихильницям, вони в нас адекватні і ми не пам'ятаємо випадків коли вимушені були б відбиватися від них, чи якимось чином ризикувати життям перебуваючи в оточенні розігрітих концертом дівчат.

Наша музика притягує хороших розумних людей. Вони - наш скарб.

Какую музыку слушают участники группы?

Різну. Від класики до важкого року. Слідкуємо за новинками. Найсвіжіше відкриття Capital Cities і Joywave.

Расскажите про ваш будущий концерт на Вертолетной площадке. Почему именно эта локация? Чем будете удивлять поклонников?

О... це буде найкрутіше шоу з усіх які ми колись робили. Тисячі людей зберуться на вертолітці в центрі Києва щоб почути новий альбом "Сонце", а також поспівати старих пісень Антитіл.

Такого концерту ніколи не повториться. Буде щось інше, але то вже буде зовсім інша історія.

Отже найкраще світло, сто кіловат звуку, чудова локація і улюблена група на сцені. Таке пропускати не варто. Саме тому запрошуємо кожного хто ще вагається.

Давайте зберемося разом у Києві, 25 травня, щоб пам'ятати цей вечір все життя!

Комментарии