Поиск

Федеральне бюро розслідувань (ФБР) має намір особливо координувати пошуки доказів ймовірних спроб Росії вплинути на президентські вибори в США в 2016 р.

Про це повідомила газета Financial Times з посиланням на інформоване джерело, знайоме з цим планом.

Як правило, ФБР воліє, щоб конкретними розслідуваннями займалося одне з його 56 оперативних відділень на місцях, однак резонансний характер розслідування щодо Росії вимагає керувати цим процесом з центру, уточнює газета. Тому відділ буде створений безпосередньо в штаб-квартирі ФБР у Вашингтоні.

Створення спеціального відділу, присвяченого цьому болючому питанню, пояснюється тим, наскільки серйозно бюро розглядає заяви про втручання Росії в американську політику. Це дозволить директору ФБР Джеймсу Комі краще вникнути в найдрібніші деталі розслідування, пише видання. "Тут потрібно і збільшення ресурсів", - наводить газета слова одного з агентів Федерального бюро розслідувань.

Створення подібної структури відображає зацікавленість бюро до інших делікатних розслідувань, що стосуються, зокрема, розкритих організацією WikiLeaks секретних документів американського уряду і даних про використання Хілларі Клінтон особистої поштової скриньки на посаді держсекретаря США.

Втім, офіційна представник ФБР не стала коментувати це повідомлення.

Як повідомляв Соцпортал, Польща звинуватила російських авіадиспетчерів у Смоленській катастрофі.

Комментарии