Поиск

Він називається Facebook Dating

Компанія Facebook запустила власний сервіс онлайн-знайомств під назвою Facebook Dating. Він вбудований в додаток, але щоб скористатися ним, потрібно зареєструвати новий акаунт. Крім того, сервіс буде доступний тільки людям старше вісімнадцяти років.

Примітно, що в Facebook Dating не відображатися профілі тих, з ким ви дружите в основній соцмережі або інстаграмі. Також сервіс дозволить робити так, щоб вам не показували Метч з користувачами з вашого списку друзів, а ще блокувати акаунти в самому фейсбуці, щоб вони не бачили ваш профіль в Facebook Dating.

Засновники підготували лазівку для людей, які все-таки хочуть отримати метчі зі своїми друзями в основний соцмережі або в інстаграмі. Завдяки функції «Secret Crush» можна додати в секретний список до дев'яти користувачів, з якими хотілося б поспілкуватися. Якщо людина додасть вас у відповідь, сервіс повідомить про це. Варто зазначити, що подібна лазівка працює тільки для тих, у кого є профіль в Facebook Dating (звичайних користувачів додати в список не можна).

Поки сервіс знайомств доступний тільки в США і ще дев'ятнадцяти країнах Північної, Південної Америки та Азії. У Європі компанія обіцяє запустити його до 2020 року.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити цікаві та смішні відео.

Ще цікавого. Всі приколи дня читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Комментарии