Поиск

Експертиза встановила причину пожежі в одеській "Вікторії"

Пожежа у муніципальному дитячому таборі відпочинку "Вікторія" в Одесі сталася через кип'ятильник в одній із кімнат, де мешкав вихователь.

Про це з посиланням на технічний акт Державної служби з надзвичайних ситуацій повідомляє радник начальника Головного управління Нацполіції в Одеській області Руслан Форостяк написав у Facebook.

-Технічний акт ДСНС по висновкам причини загоряння з якогось дива став публічним. За ним пожежа сталася по причині забутого та увімкненого звичайного дешевого кип'ятильника в одній із кімнат, де мешкав вихователь, - зазначив він.

Першу та останню сторінки Висновка з дослідження технічної причини виникнення пожежі, який загалом займає 29 сторінок та підписано начальником дослідно-випробувальної лабораторії ДСНС України в Одеській області, підполковником служби цивільного захисту Панкратовим, опублікував місцевий сайт "Таймер".

Експертиза визначила, що пожежа почалася в житловому приміщенні кімнати № 4 на першому поверсі корпусу № 5, в тому місці, де стояла тумбочка. У цій кімнаті жила художній керівник танцювального ансамблю "Адель" Єгорова.

У тексті дослідження наголошується, що Єгорова виходила зі своєї кімнати, а потім, вже повертаючись, побачила в альтанці біля будівлі вожатих і представника адміністрації "Вікторії" і приєдналася до них. Після розмов в альтанці вона, нарешті, пішла до себе і побачила вогонь у вікнах своєї кімнати.

-Простіше кажучи, причиною пожежі став кип'ятильник, який забула художній керівник "Аделі", - зазначає видання.

Як повідомляв Соцпортал, у лікарні окупованого Донецька сталася сильна пожежа.

Комментарии