Поиск

Депутат:​ Теракти в Пітері - фсбшна технологія для встановлення повноцінної диктатури

Україна має мобілізуватися. Оскільки наступним актом у таких фсбшних виставах є війна.

Сьогодні в Пітербурзі в метро стався вибух. Є десятки постраждалих. Саме сьогодні Путін перебуває з візитом в Санкт-Петербурзі.

Версій щодо того, що сталося, може бути багато. І ми почуємо їх безліч. Одне незмінне - це абсолютно стандартна політтехнологія ФСБ та Кремля. Наскільки б цинічно це не звучало. В будь-якій ситуації, коли Путін втрачає підтримку населення, він успішно бореться с тероризмом. Через "перемогу" тероризму він і до влади прийшов, ми всі це пам'ятаємо. І тут йому абсолютно байдуже на жителів, які опиняються не в тому місці, не в той час. Бо для нього його ж громадяни - лише ресурс, який відновлюється, а "баби ще нарожают".Але є один нюанс.

В лютому по всіх центральних російських медіа пройшла новина ніби то про те, що українські спецслужби готують низку терактів на території РФ, і тоді російська влада буде жорстко на це реагувати.

Тоді ця новина була не дуже серйозно сприйнята нашим естеблішментом.Але наразі цілком можливо, що Путін звинуватить украінців в тому, що сталося, і таким чином легітимізує для себе загострення на Сході та зрив МінськаТому порох потрібно тримати сухим.

Комментарии