Поиск

Депутат викрив злочинну схему київських чиновників

Депутат фракції ВО «Батьківщина» в Київраді Юрій Дідовець з’ясував, що чиновники наживаються на програмному комплексі «Кадастр», і направив відповідне депутатське звернення до голови Антикорупційної ради при Київському міському голові.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської парторганізації ВО «Батьківщина».

За словами Юрія Дідовця, авторське право на автоматизовану систему ведення міського земельного кадастру в Києві «Кадастр» зареєстровано на заступника департаменту земресурсів КМДА Віктора Іващенка та працівника КП «Київський інститут земельних відносин» Дениса Дудка, хоча відповідно до закону співвласниками ПК «Кадастр» є всі члени міської громади.

Депутат-«батьківщинівець» наголошує, що реєстрація фізичними особами виключного права на ПК «Кадастр» є по суті присвоєнням майна комунальної власності. На підставі договору держслужбовці отримують роялті, яке становить 5% від продажу всіх послуг, що надаються підприємством з використанням ПК «Кадастр».

«Мій помічник Дмитро Калько, маючи величезний досвід розкриття оборудок із землями Києва, провів титанічну роботу, більшу, ніж у цілому Генеральна прокуратура й МВС. Допоміг мені виявити цей злочин. У підсумку Шевченківське управління поліції відкрило кримінальне провадження щодо Віктора Іващенка та Дениса Дудка за зловживання службовим становищем», – зазначив Юрій Дідовець.

Комментарии