Депутат розповів, кого вважає "агентом Кремля"

  1. Главная
  2. Архив
  3. Политика
  4. Депутат розповів, кого вважає "агентом Кремля"
11:38, 23.02.17
Володимир Парасюк

Нардеп Володимир Парасюк образився на звинувачення у "роботі на Кремль".

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

- Тепер я розкажу хто тут "агент кремля" і виконує "російський сценарій". Кому цікаво то прочитайте до кінця. Одним з сценаріїв Росії є те, що вона хоче формалізувати і надати суб'єктності ЛНР і ДНР. Завдання полягає в тому, щоб ці "республіки" набрали ознак державності, щоб у них були свої органи влади, своя армія і юстиція, щоб існувало поняття економіки і торгівельних відносин. Путін виводить їх зовсім на інший рівень і змушує українську сторону з ними говорити і домовлятись. Це план вічної війни проти України з фінасуванням окупанта Україною, - відзначив він.

За його словами, "якщо нам потрібне Придністров'я або Абхазія тоді торгуємо з ними на здоров'я, але якщо ми хочемо перемогти в цій війні і щоб наші діти не знали цього жахіття, то потрібно зробити окуповані території некомфортними для існування, щоб ворог відчував складнощі у реалізації своїх планів і щоб у нього не було ресурсу протистояти українській армії".

- Цікаво, якби проводив Плотницький або Захарченко свої фейкові засідання без світла, води і газу? Щоб вони казали на відсутність роботи і соціальний колапс? Хтось скаже що Росія на все дає гроші. НЕ ДАЄ, а ДАВАЛА. І це був її план запустити проект, який потім би перейшов на самофінансування. Цю реалізацію спецслужби Росії змогли втілити в життя через наших олігархів, продажних чиновників і "безхребетного" гаранта української Конституції, - додав він.

Разом з тим, як повідомляв Соцпортал, В. Парасюк готовий очолити свою політичну платформу.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне