Поиск

"Чорний список нев'їздних" поповнився ще одним відомим росіянином

Секретареві СЖР Ашотові Джазояну заборонено в’їзд до України.

Незалежна медіа-профспілка України отримала відповідь від Департаменту захисту національної державності Служби безпеки України на свій Запит до Голови СБУ щодо «систематичних порушень українського законодавства з боку секретаря СЖР Ашота Джазояна в частині перетину кордону України під час візитів до окупованого Криму».

doc6os5vq3r3pxro831m8y_800_480

Згідно отриманої відповіді, Служба безпеки України визнала достатньою наявну інформацію щодо дій представника СЖР Ашота Джазояна «про факт вчинення суспільно небезпечно діяння, яке суперечить інтересам забезпечення безпеки України» і винесла Постанову про заборону в’їзду в Україну терміном на три роки.

Нагадаємо, що ще 11 травня 2016 року Незалежна медіа-профспілка України поширила публічну заяву, якою звернула увагу міжнародних партнерів, Союзу журналістів Росії, Генеральної прокуратури України щодо протиправних дій з боку секретаря СЖР Ашота Джазояна.

У відповідь Спілка журналістів Росії на своєму офіційному сайті оприлюднила власну заяву, в якій наявні публічні заклики, що містять у собі посягання на територіальну цілісність та недоторканість України. Зокрема, в документі за підписом Секретаріату Спілки журналістів Росії фактично було визнано законність окупації частини території України: «СЖР считает своим долгом напомнить зарубежным партнёрам о том, что в соответствии с законодательством Российской Федерации Крым является субъектом РФ… Наша позиция неизменна – для журналистики не существует границ».

СБУ_Джазоян_Заборона

Наголошуємо, що рішення про заборону в’їзду на територію України представника СЖР не є порушенням прав і свобод громадянина і журналіста, а лише законним захистом норм українського законодавства і суспільства, на що неодноразово звертала увагу Незалежна медіа-профспілка у своїх Зверненнях до Генеральної прокуратури України, Служби безпеки України, міжнародного співтовариства.

Комментарии