Поиск

Бойовики знову зірвали розведення сил в АТО - СЦКК

Незаконні збройні формування ОРЛО черговий раз зірвали розведення сил і засобів, яке мало відбутися на ділянці №1 Станиця Луганська.

Про це у Facebook повідомив прес-центр АТО, з посиланням на українську сторону СЦКК.

"Українська сторона СЦКК черговий раз змушена констатувати, що незважаючи на показові дії НВФ ОРЛО, щодо "готовності" до відведення сил і засобів на ділянці розведення №1 "Станиця Луганська", які 6 квітня були висвітлені засобами масової інформації РФ і ОРЛО, бойовики насправді мали на меті звинуватити українську сторону в невиконанні Мінських угод", - йдеться в повідомленні.

Враховуючи те, що режим повної тиші на ділянці №1 фіксувався вже більше чотирьох діб, штабом АТО 6 квітня було проведено координаційну нараду з питань розведення сил і засобів, яке могло відбутися вже 9 квітня.

Всупереч цьому, 6 квітня в період з 20:05 до 20:40 НЗФ ОРЛО з боку населеного пункту розміщеного на Горі князя Ігоря, здійснили обстріл ділянки розведення сил і засобів на ділянці №1 Станиця Луганська із застосуванням великокаліберного кулемета, АГС та стрілецької зброї, йдеться в повідомленні.

Цей факт свідчить про навмисний і підступний зрив бойовиками розведення сил і засобів на зазначеній ділянці, підкреслили в СЦКК.

Повідомляється, що українська сторона твердо стоїть на позиції виконання усіма сторонами всіх пунктів Мінських угод, у тому числі Рамкового рішення Тристоронньої контактної групи про розведення сил і засобів, яке було підписано 21 вересня 2016 року та невідступно виконувати всі взяті на себе зобов'язання.

Як повідомляв Соцпортал, Росія до переговорів "нормандської четвірки" активно знімає сюжети при "звірства хунти"

Комментарии