Поиск

Бойовики обстріляли ділянку, де перебував патруль ОБСЄ

На Донбасі біля патруля Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ сталися вибухи і стрілянина зі стрілецької зброї.

Про це повідомляють у звіті місії.

У п'ятницю, 23 червня, спостерігачі СММ перебували на території житлового району, на відстані близько 300 метрів на північ від ділянки розведення сил і засобів в районі окупованого Золотого.

-О 10:38 менш ніж за одну хвилину вони почули інтенсивний вогонь зі стрілецької зброї (приблизно 50-100 пострілів), 2 вибухи, оцінені як постріли з міномета калібром 82 мм, і 3 постріли з автоматичного гранатомета (типу АГС) - все на відстані близько 100 метрів на південний схід. О 10:42 команда СММ чула 3-4 черги з великокаліберного кулемета, за якими послідували численні постріли зі стрілецької зброї в 150-200 метрах на південний схід,

- йдеться в повідомленні.

За оцінкою спостерігачів, принаймні одна куля була випущена з південно-східного напрямку, і пролетіла над їх головами настільки низько, що їм довелося пригнутися.

Після цього спостерігачі вирушили на захід у бік урядового блокпоста, розташованого в 300 метрах на північ від ділянки розведення сил і засобів в районі Золотого. Вони помітили, що українські військові направили зброю на південь в напрямку ділянки розведення в районі Золотого і дві військові машини проїхали на високій швидкості в бік н. п. Золоте-4.

-О 10:46 патруль заїхав на пагорб в 1 км на північ від блокпоста, звідки спостерігачі бачили хмару диму, що піднімався в 3 км на південний схід, за їх оцінкою, на ділянці розведення в районі Золотого,

- йдеться в повідомленні.

Як повідомляв Соцпортал, бойовики знову обстріляли Авдіївку: поранено цивільну особу.

Комментарии